سایت جامع خودرو در ایران


» toyota به دنبال کاهش شدید هزینه‌ها ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

toyota به دنبال کاهش شدید هزینه‌ها

دسته بندی : خودرو تاریخ : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶


چشم‌ انداز پدران خودروسازی ژاپن در هاله‌ای از تاریکی است
معمولا گروه‌های خودروسازی با ساخت خودرو در کشورهایی که می‌خواهند هنگام فرآورده را عرضه کنند، کوشش در کاهش هزینه‌های تولیدی دارند ولی این قضیه ظاهرا برای کارخانه تولیدی toyota در جورج‌تان واقع در فرمانروایی کنتاکی آمریکا صدق نمی‌کند. رییس این کارخانه به تازگی با اظهاراتی، مایه نگرانی کارگران این کارخانه شده است.
به گزارش پایگاه خبری خودرونویس، ویل جیمز در یک مصاحبه ویدیویی که پیمان بود تنها در تو یا درون کارخانه منتشر شود ولی بلومبرگ توانست به نوعی هنگام را کشف کند، می‌گوید که ساخت یک toyota کمری در ژاپن و ارسال هنگام به کنتاکی آسان‌تر و کم‌هزینه‌تر از فرآوری هنگام در کارخانه خود toyota واقع در کنتاکی است.
جیمز می‌گوید toyota قصد دارد تا ۳۰ سال آینده، سرمایه‌گذاری‌های بیشتری روی این کارخانه انجام دهد ولی تنها در صورتی می‌تواند این کار را انجام دهد که هزینه‌های هنگام نیز کاهش یابد. رییس این کارخانه گفت که کارگران تا چند هفته آینده از روش‌های جدید کاهش هزینه آگاه خواهند شد.
جیمز در این ویدیو گفته است: من نمی‌خواهم با به اشتراک گذاشتن این جستار، شما را بترسانم بلکه قصد دارم شما را از چگونگی خطرناکی که در هنگام پیمان داریم آگاه سازم. ما باید همانقدر که در مسائل کیفی و ایمنی محصولاتمان پیشرفت کردیم، بتوانیم هزینه‌ها را کاهش دهیم و به کارایی بیشتری برسیم.
toyota با کاهش هزینه‌ها می‌خواهد روی الکتریکی‌سازی محصولات، خودروهای خودران و دیگر IT‌های جدید سرمایه‌گذاری‌های سنگینی انجام دهد. آکیو تویودا، مدیرعامل toyota اوایل امسال اعلام کرده بود که یک تیم اقتصادی را کارگزار کرده است تا با هر سرمایه‌گذاری جدیدی، کاهش هزینه‌ای به همان میزان در بخش‌های دیگر اعمال شود.
تا چند هفته دیگر از برنامه‌های کاهش هزینه toyota آگاه خواهیم شد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام