سایت جامع خودرو در ایران


» toyota: کمری‌های ساخت ژاپن ارزان‌تر هستند! ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


toyota با هشدار به کارکنان تأسیسات خود در کنتاکی اعلام کرد که کمری‌های ساخت ژاپن ارزان‌تر پایان یافته و ظاهراً به دنبال راه‌هایی برای افزایش بهره وری تأسیسات آمریکای خود است. تأسیسات آمریکای toyota بزرگ‌ترین کارخانه‌های این برند در جهان هستند.


خودروساز خوش‌نام ژاپنی ادعا کرده می‌تواند کمری را در ژاپن بسازد و با کشتی به کنتاکی حمل کرده و پول بیشتری نسبت به ساخت دم‌ها در تأسیسات کنتاکی به جیب بزند! بلومبرگ گفته toyota در این رابطه ویدئوی کوتاهی را به کارکنان کنتاکی خود نشان داده است.


ویل جیمز مدیر تأسیسات کنتاکی گفته است:

من برای ترساندن شما این را نمی‌گویم ولی شما را از ریسکی که الآن داریم آگاه می‌کنم.

او همچنین اعلام کرده toyota در حال برنامه‌ریزی برای بستن تأسیسات کنتاکی نیست زیرا به سرمایه‌گذاری خود در این بخش برای ۳۰ سال آینده پیوسته خواهد داد.


جیمز در پیوسته گفته است:

ولی همگی این موضوعات نشان می‌دهند که ما می‌توانیم فرایند بهتری در کاهش هزینه‌ها و بهبود بهره وری و کیفیت و ایمنی داشته باشیم.

toyota در حال اجرای برنامه‌ای سترگ برای کاهش هزینه‌ها بوده و مدیرعامل شرکت به دنبال آزاد کردن منابعی برای افزایش قابل‌پروا بودجه تحقیقات و گسترش است. بخش اعظم این سرمایه به‌سوی الکتریکی سازی و هوش مصنوعی سرازیر خواهد شد و toyota در حال آماده فشاری را روی سیستم فرآوری وارد کرده تا صرفه‌جویی بیشتری داشته باشد.


این خودروساز ژاپنی همچنین گفته که مشکلی با تلاش‌های صرفه‌جویانه خود از آنگونه در آمریکا و البته در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ نداشته است. همین چند ماه پیش بود که رئیس‌جمهور آمریکا از toyota و دیگر خودروسازان ژاپنی خواسته بود که خودروهای بیشتری را در خاک این کشور بسازند.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام