سایت جامع خودرو در ایران


» رد فرآوری porsche 911 الکتریکی تا 10 سال آینده ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷


فرآوری porsche 911 الکتریکی در دنیای ماشین بازهای راستین توهین به مقدسات محسوب می‌شود. خوشبختانه به نظر نمی‌رسد porsche شتاب‌ای برای فرآوری چنین خودرویی داشته باشد.


مدیر اجرایی این کمپانی در مصاحبه با اتوکار گفته که ۹۱۱ دوست داشتنی کمینه برای ۱۰ تا ۱۵ سال آینده پیشرانه سوختن درونی خود را حفظ خواهد کرد.
او گفت:

ما در ۱۰ تا ۱۵ سال آینده porsche 911 با پیشرانه‌ای سوختن درونی خواهیم داشت. ما این پیشرانه‌ها را داشته و سپس نسخه‌های پلاگین هیبریدی و کاملاً الکتریکی را فرآوری خواهیم کرد.


بلوم پیوستگی می‌دهد:

برنامه آینده درباره ۹۱۱ پلاگین هیبریدی روی میز پیمان دارد ولی هنوز تصمیم درباره فرآوری هنگام گرفته نشده است. ۹۱۱ مدلی اصلی برای ما بوده و باید روح یک خودروی اسپورت ناب را در هنگام داشته باشیم. زمانی که مشتریان خواهان ۹۱۱ الکتریکی باشند ما هم می‌توانیم آماده فرآوری چنین خودرویی شویم.

Porsche Mission E concept
چشمداشت می‌رود نخستین خودروی تمام الکتریکی porsche با نام میشن E در سال ۲۰۱۹ عرضه شود. پس از هنگام نیز می‌توان گفت کمپانی فناوری ساخت نسخه ۹۱۱ الکتریکی را در دو سال به دست خواهد آورد. خوشبختانه به نظر می‌رسد porsche کاملاً به خواسته‌های مشتریان گوش داده و از فرآوری چنین مدلی تا زمانی که خریداران نخواهند، خودداری خواهد کرد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام