سایت جامع خودرو در ایران


» خدمات در سطح جهانی را با peugeot Pars Khordro تجربه کنید ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


شناسایی خدمات یکی از بهترین عرضه‌کنندگان خودرو در کشور

به گزارش آگاهی ها خودرو ، در راستای شناسایی شرکت‌های خودرویی پرکار در کشور، امروز قصد داریم شرکت پرشیاخودرو (فروش و خدمات پس از فروش ب‌ام‌و در ایران) را به‌سرنویس یکی از بهترین شرکت‌های خودرویی کشور شناسایی کنیم. پرشیاخودرو با ارائه خدمات متنوعی در زمینه‌های گوناگون همچون فروش خودرو، خرید و فروش تخصصی خودروهای کارکرده، آزمایش‌درایو پیش از خرید، خدمات تخصصی، گارانتی اصلی، فروش قطعات ریشه، امدادرسانی، ابزارها پهلویی ریشه و دیگر خدمات ب‌ام‌و، مرجع اصلی محصولات ب‌ام‌و در کشور است. بدون‌شک ارائه خدمات پسندیده برای محصولات با ارزش‌‌ترین برند بازرگانی کشور آلمان یعنی ب‌ام‌و، کار بسیار دشواری بوده که پرشیاخودرو به‌خوبی از پس دم بر آمده است. در این گزارش قصد داریم سطح خدمات شرکت پرشیاخودرو را شناسایی و بررسی کنیم.

فروش خودروهای ب‌ام‌و به همراه آزمایش‌درایو

یکی از مهم‌‌ترین مراحل فروش خودرو به مشتریان مرحله آزمایش‌درایو خودرو است. در حال آماده نمایندگان ب‌ام‌و در سراسر جهان این امکان را فراهم کرده‌اند تا مشتریان پیش از خرید خودرو، دم را آزمایش کنند. پرشیاخودرو نیز از مهر‌ماه امسال آزمایش‌درایو خودروهای ب‌ام‌و را راه‌اندازی کرده تا مشتریان پیش از خرید خودروی باره نظر خود دم را در پیرامون شهری آزمایش کنند. در حال آماده این طرح در شهر تهران آغاز شده و در پیوسته در دیگر شهر‌های کشور نیز می‌توان از آزمایش‌درایو خودروهای ب‌ام‌و بهره‌مند شد.

خرید و فروش مطمئن ب‌ام‌و‌های کارکرده با پرشیاخودرو

در پاییز امسال گواه رویدادها زیادی از سوی پرشیاخودرو بودیم که یکی از مهم‌‌ترین دم‌ها پروژه «Used Car» است. شرکت پرشیاخودرو از آبان‌ماه امسال طرح خرید و فروش خودروهای کارکرده ب‌ام‌و را آغاز کرده تا به بخش خودروهای کارکرده ب‌ام‌و در بازار سر‌و‌سامانی بدهد. از این پس مالکان خودروهای ب‌ام‌و می‌توانند خودروی خود را با رعایت اصول جهانی Used Car به‌چهره نقدی به پرشیاخودرو بفروشند. از سوی دیگر پرشیاخودرو با حساسیت بالا خودروهای خریداری‌شده را باره بازبینی و بررسی فنی پیمان می‌دهد و پس از انجام آزمایش‌های لازم دم را به‌سرنویس خودروی تضمین‌شده پرشیاخودرو یا «Persia Khodro Premium Selection» جهت فروش به مشتریان عرضه می‌کند. بنابراین از این پس می‌توانید هنگام خرید خودروهای کارکرده ب‌ام‌و به مرجع اصلی دم یعنی پرشیاخودرو مراجعه کنید.

ارائه خدمات در تمام روزهای سال با گارانتی اصلی

پرشیاخودرو سال ۹۵ را با یک طرح کاملا مهم و کاربردی در زمینه خدمات پس از فروش آغاز کرد. طرح باره نظر که (۳۶۵ روز پشتیبانی زرین) نام داشت، این امکان را برای مالکان ب‌ام‌و فراهم می‌کرد که در تمام روز‌های سال از خدمات شرکت پرشیاخودرو بهره‌مند شوند. این طرح مهم برای دو سال پیاپی اجرا شده و در امسال نیز می‌توان در تمام روزهای سال به یکتا خدمات پرشیاخودرو در سراسر کشور مراجعه کرد. هچنین این شرکت خودروهای صفر کیلومتر خود را با ۵ سال یا ۱۵۰ هزار کیلومتر گارانتی ریشه پرشیاخودرو به همراه ۲ سال سرویس رایگان (BSI+) به مشتریان عرضه می‌کند که وجه تمایز اصلی دم با دیگر ب‌ام‌و‌های موجود در بازار است. بازدید و سرویس خودرو پیش از سفر، بازدید و سرویس‌های فصلی، راهنمایی فنی مشتری، بدی‌یابی و انجام کلیه تعمیرات فنی خودرو، صافکاری و نقاشی با استاندارد‌های روز جهان ازجمله خدمات ویژه شرکت پرشیاخودرو برای مشتریان خود است تا ب‌ام‌و‌سواران بتوانند نهایت لذت رانندگی با این خودرو‌ها را تجربه کنند.

یاری رسانی پرشیاخودرو به همراه سرویس در محل

در حال آماده شرکت پرشیاخودرو از خودرو‌های یاری رسانی ب‌ام‌و با امکانات کامل برای امدادرسانی بهره می‌گیرد. خودروهای یاری رسانی به پیشرفته‌‌ترین ساز و برگ امدادرسانی برای خودرو‌های ب‌ام‌و مجهز شده‌اند تا خدمات باره نیاز را ارائه دهند. انجام سرویس در محل، خدمت جدیدی از این یکتا است که در دم، خودروی مشتریان بدون برباد دان زمان و طی مسافت انجام می‌پذیرد. همچنین حمل خودرو با خودروبر به یکتا خدمات پس از فروش برای انجام سرویس‌های کامل و تحویل دم در محل، خدمتی نوین از پرشیاخودرو در کشور بوده که در راستای گسترش خدمات پس از فروش چهره گرفته است.

مرکز رسمی ابزارها پهلویی ب‌ام‌و در لواسان

یکی از ویژگی‌های پدیدار عرضه‌کنندگان خودروهای رده بالا در جهان بخش ابزارها پهلویی دم است. کمپانی ب‌ام‌و نیز از این قاعده مستثنا نیست و بخش ابزارها پهلویی جذابی را برای دلبستگی‌مندان به این برند ارائه می‌کند. پرشیاخودرو در کنار فروش خودروهای ب‌ام‌و، ابزارها پهلویی دم را نیز به بازار عرضه می‌کند. پس از گشایش نمایندگی شماره ۱۲۱ پرشیاخودرو در لواسان بخش ابزارها پهلویی نیز با مرکزیت این نمایندگی عرضه می‌شود. البته دلبستگی‌مندان به برند ب‌ام‌و می‌توانند ابزارها پهلویی را از تمام نمایندگی‌های پرشیاخودرو در سراسر کشور نیز تهیه کنند.

دیجیتال نیرومند پرشیاخودرو؛ راهی آسان برای وابستگی

در دنیای امروز، اینترنت و دنیای دیجیتال نقش بسیار مهم و پر‌رنگی را ایفا می‌کند که کاملا انکار‌ناپذیر است. تمام شرکت‌ها در صنایع گوناگون برای وابستگی هر‌چه بهتر از اینترنت بهره می‌گیرند که پرشیاخودرو نیز از این قاعده مستثنا نیست. شرکت پرشیاخودرو برای آسانی هر‌چه بیشتر وابستگی با مشتریان و دلبستگی‌مندان، ‌سایت جدید خود را راه‌اندازی کرده که به‌علاوه بر ارائه اطلاعات ریزبین و کامل خودروهای قابل عرضه در کشور، آگاهی ها لحظه‌به‌لحظه پرشیاخودرو و ب‌ام‌و را نیز منتشر می‌کند. همچنین با سامانه نوبت‌دهی آنلاین این شرکت می‌توانید برای سرویس خودروی خود وقت بگیرید. در کنار دم اپلیکیشن و ربات تلگرام تازه راه‌اندازی شده پرشیاخودرو این امکان را به مالکان خودروهای ب‌ام‌و می‌دهد تا به ساده‌‌ترین شکل شدنی درخواست یاری رسانی کنند و از آگاهی ها و اطلاعات ب‌ام‌و بهره‌مند شوند. در کنار تمام این امکانات صفحه رسمی پرشیاخودرو در اینستاگرام و کانال رسمی دم روی تلگرام، اصلی‌‌ترین رسانه‌ها برای آگاهی‌رسانی هستند. اینستاگرام پرشیاخودرو از نظر میزان دنبال‌کننده پس از نمایندگان ب‌ام‌و در کشور‌های ایالات‌متحده آمریکا، امارات‌متحده عربی، ترکیه، برزیل، هند، روسیه و انگلستان، در رتبه هشتم پیمان دارد.

شبکه نمایندگان و عاملیت‌های پرشیاخودرو

پروژه گسترش شبکه نمایندگان شرکت پرشیاخودرو از چند سال پیش آغاز شده و اکنون گواه ۲۳ نمایندگی فروش خودرو، ۱۲ نمایندگی خدمات پس‌از فروش و فروشگاه‌های ابزارها پهلویی و تکه در سراسر کشور هستیم. البته گسترش مرز‌های کار و جنبش شرکت پرشیاخودرو تنها به گشایش نمایندگی‌های جدید ختم نشده و در کنار دم عاملیت‌های فروش خودرو و قطعات نیز آغاز به‌کار کرده‌اند. در حال آماده در کنار ۲۳ نمایندگی شرکت پرشیاخودرو، نزدیک ۵۰ عاملیت فروش خودرو و قطعات نیز کار و جنبش می‌کنند که مناطق گوناگون شهر تهران و اکثر شهر‌های کشور را تحت پوشش پیمان می‌دهد.

نویسنده:امیر شیرعلیوند
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام