سایت جامع خودرو در ایران


» برنامه‌های گسترده پولستار در سه سال آینده ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷


پولستار در سال‌های آینده برند کاملاً فعالی نشان خواهد داد. این شرکت نه تنها هم‌اکنون به سرنویس برندی جدا کار و جنبش می‌کند بلکه درباره تجربه ازآنش خودروها تفکرات تازه‌ای داشته و البته در سال‌های آینده طیف کاملاً جدیدی از محصولات را عرضه خواهد کرد.

Polestar
بنا به گزارش موتور سیکلت ترند، بخش پرفورمنس پیشین volvo در حال آماده شدن برای عرضه ۴ فرآورده جدید ظرف سه سال آینده است.

Polestar
نخستین فرآورده این کمپانی را که پولستار ۱ نام دارد پیشترً دیده‌ایم؛ کوپه پرفورمنس لوکس و پلاگین هیبریدی که همانند نسخه روان‌تر و آینده‌نگرانه‌تر از volvo S90 جدید به چشم می‌آید. این خودرو تا پایان سال آینده وارد بازار خواهد شد.

Polestar
موتور سیکلت ترند می‌گوید پولستار ۲ نیز تا پایان سال ۲۰۱۹ فرآوری خواهد شد و به فرم یک سدان میدسایز تمام الکتریکی خواهد بود و البته به جنگ تسلا مدل ۳ خواهد رفت. پس از این خودرو چشمداشت داریم پولستار ۳ به سرنویس کراس اووری الکتریکی در اوایل سال ۲۰۲۰ عرضه شود و پولستار ۴ را نیز چند ماه پس از دم ببینیم. گفته شده این خودرو می‌تواند نسخه‌ای کانورتیبل باشد و احتمالاً بر پایه پولستار ۱ شکل خواهد گرفت.

Polestar
آنچه که پیشترً از پولستار دیده‌ایم پیوستگی خواهد یافت. پکیج‌های پرفورمنس محصولات به‌طور سر راست از سوی volvo ارائه خواهند شد و خودروهای پرفورمنس کاملی همچون S60/V60 پولستار گه گاهی خودنمایی خواهند کرد؛ ولی تمرکز اصلی پولستار روی فرآوری محصولات الکتریکی شده خواهد بود.

Polestar
تنها موضوعی که جای سؤال دارد شیوه خرید این محصولات است. باید چشم براه عملکرد طرح Care By Volvo بمانیم. گفته شده این برنامه همانند سیستم‌های رقبا همچون Book cadillac، گذرنامه porsche و پایلوت لینکلن نخواهد بود.

Polestarلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام