سایت جامع خودرو در ایران


» هنسی برخی از تصاویر مربوط به کابین سوپر ماشین ونوم F5 را منتشر کرد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷


هنسی برخی از تصاویر مربوط به کابین سوپر ماشین ونوم F5 را منتشر کرد
هنسی ونوم اف ۵ ابرخودروی نیرومند آمریکایی امسال در نمایشگاه خودرو سما بدون مشخص شدن جزئیات مربوط به فضای درونی شناسایی شد. این خودرو می تواند با موتور سیکلت توربو ۸ سیلندر و ۷.۴ لیتری خود سرعتی برابر با ۴۸۲ کیلومتر در ساعت را ثبت کند. موتور سیکلت این خودرو توانایی فرآوری نیرو ۱۶۰۰ اسب بخار و گشتاور ۱۷۶۲ نیوتن‌متر را دارد.
نکته گیرا در باره این خودرو شتاب بی اندازه هنگام است. مطابق با اطلاعاتی که هنسی منتشر کرده، رسیدن با شتاب بالای ۴۰۰ کیلومتر در ساعت بدست این خودرو تنها ۲۰ ثانیه درازا می کشد که این شماره بسیار شگفت انگیز است.
به راستی در نمایشگاه سما امسال هنسی بر روی نیروهای محرکه و نمای بیگانه خودرو مانور داده و تنها به واسطه یک پیکچر مشخص شده بود که کالا داشبورد این خودرو فیبرکربن است.
در حال آماده قطعات بیشتری از پازل ونوم اف۵ در دسترس پیمان گرفته و دلبستگی مندان می توانند در باره صفحه آمپر و فرمان این خودرو نیز اطلاعات بدست بیاورند. با پروا به تصاویر احتمالا کالا ساز و برگ درونی این خودرو ترکیبی از فیبر کربن و پوشش چرم آلکانترا است.
به واسطه برش ستانی و فرم تختی که در قسمت بالا و پایین غربیلک فرمان این خودرو گواه هنگام هستیم دیگر نمی توان ادعا کرد که این فرمان سه پره دایره ای شکل است.
بر روی فرمان دکمه های کنترلی بسیاری پیمان گرفته که به نظر می رسد مربوط به سیستم روشن و خاموش، گزینش کننده دنده، تنظیمات صوتی/رادیوئی، برف پاک کن، چراغ نور بالا، راهنما و بوق باشد. همچنین در قسمت پایین در سمت چپ فرمان یک دکمه قرمز رنگ با نام Boost برای به کارگیری بیشینه توان خودرو نیز به چشم می خورد.
از آنجا که کیفیت تصاویر پایین است در باره دیگر دکمه های روی فرمان از دسته دکمه هایی که در گوشه سمت راست بالا پیمان دارند نمی توان با قاطعیت گفتگو کرد. هنسی وعده داده است که تصاویر فضای درونی این خودرو را با کیفیت و روشنی بالا به زودی منتشر کند.
با دقت در تصاویر مربوط به فرمان خودرو متوجه یک نوار قرمز رنگ بر روی قسمت بالایی فرمان خواهید شد. هنوز مشخص نشده است که این نوار قرمز رنگ یک دورسنج دیجیتالی همانند با دورسنج های ویژه موتور سیکلت خودروهای پیکار ای است یا تنها یک خلاقیت در راستای افزایش گیرایش فرمان است.
در پشت فرمان ماشین ۹۸ شیفتر و صفحه آمپر کاملا دیجیتال به همراه لوگوی ERS به چشم می خورد. این واژه مخفف شده عبارت ” energy recovery system” به چم(cham ) سیستم بازیابی انرژی است. به راستی وظیفه این سیستم بازگرداندن انرژی جنبشی برآمده از ترمز به شکل الکتریکی به چرخه نیرو و بکارگیری دوباره هنگام است. نبود این سیستم سبب می شود که انرژی جنبشی برآمده از ترمز به گرما تبدیل شده و هدر برود.
هنسی برخی از تصاویر مربوط به کابین سوپر ماشین ونوم F5 را منتشر کرد
این تصاویر به ما رخست داد تا نیم نگاهی نیز به داشبورد کربنی و سه دریچه مرکزی ورودی هوا خودرو بیاندازیم. این سه دریچه هوا تقلیدی از سیستم اگزوز سه گانه ونوم اف۵ است.
در زیر دریچه های دایره ای شکل تهویه هوا، سیستم آگاهی رسانی و سرگرمی عریضی پیمان دارد که به نظر نمی رسد دکمه های فیزیکی در گوشه ‎ها هنگام هستی داشته باشد. این جستار با پروا به پیمان گرفتن اکثر دکمه ها بر روی فرمان خودرو و امکان انجام بزرگ ی کارها بدست این دکمه ها بخردانه به نظر می رسد.
این کمپانی خودروساز آمریکایی وعده داه است که گردآور ای کامل از تصاویر درون و بیرون کابین را در آینده منتشر کند. بنابراین همراه ما باشید تا به محض انتشار تصاویر بهتر و روشن تر از این خودروی ۱٫۶ میلیون دلاری، جزئیات بیشتری از کابین هنگام را در کمر بستن شما پیمان دهیم.
منبع دیجیاتو
هنسی برخی از تصاویر مربوط به کابین سوپر ماشین ونوم F5 را منتشر کردلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام