سایت جامع خودرو در ایران


» آغاز فروش کوچک‌ترین هاچبک داغ فولکس واگن‌واگن ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷


فولکس واگن‌واگن پیش‌فروش کوچک‌ترین هاچبک داغ خود یعنی آپ GTI جدید در آلمان را با بها پایه ۱۶۹۷۵ یورویی آغاز کرد.

فولکس واگن‌واگن آپ GTi
بدین ترتیب آپ GTI جدید ۷ هزار یورو گران‌تر از مدل پایه این خودرو در آلمان بوده و ۱۱۰۰ یورو نیز ارزان‌تر از گلف پایه نشان می‌دهد.

فولکس واگن‌واگن آپ GTi
نیروبخش این هاچبک بانمک پیشرانه ۱ لیتری توربوی TSI است که قوت ۱۱۵ اسب بخاری و گشتاور ۲۰۰ نیوتون متری دارد. آپ GTI با این پیشرانه نمی‌تواند هیچ پیکار درگی را برنده شود ولی در زمان قابل‌ارج ۸٫۸ ثانیه از سکون با شتاب ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد و سقف سرعت هنگام نیز ۱۹۶ کیلومتر در ساعت می‌باشد.

فولکس واگن‌واگن آپ GTi
فولکس واگن ادعا می‌کند مصرف سوخت میانه این خودرو ۵٫۷ لیتر در هر صد کیلومتر می‌باشد.

فولکس واگن‌واگن آپ GTi
به لطف بهبودهای جزئی در بدنه بی درنگً می‌توان فولکس واگن آپ GTI را نسبت به مدل‌های عادی تشخیص داد. این دگرگونی ها دربرگیرنده نوار قرمز در جلوپنجره با الگوی شانه عسلی، دو نوار مشکی در کناره‌ها، پوشش مشکی آینه‌های پهلویی، یک نوار قرمز در عقب، اسپویلر سقف بزرگ‌تر، رینگ‌های ۱۷ اینچی آلیاژی و گرانیگاه پایین‌تر (۱۵ میلی‌متر) می‌باشد.

جدای از رنگ‌های بدنه سفید و قرمز که فولکس واگن از هنگام‌ها به سرنویس رنگ‌های تیپیکال مدل GTI نام می‌برد مالکان می‌توانند رنگ‌های نقره‌ای تیره و مشکی را نیز گزینش کنند.


طراحان پروا کافی به کابین نیز داشته و در تو یا درون اتاق آپ GTI جدید می‌توان غربیلک فرمان اسپورت، اهرم جا دنده GTI و الگوی صندلی نامدار کلارک را تشخیص داد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام