سایت جامع خودرو در ایران


» تازه ترین بها خودروهای وارداتی در بازار تهران ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶

تازه ترین بها خودروهای وارداتی در بازار تهران

دسته بندی : اخبار ، خودرو تاریخ : پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶


تازه ترین بها خودروهای وارداتی در بازار تهران

پسین (امروزه ساکنان استان کرمان خودرو- دلالی در بازار خودروهای وارداتی بسیار داغ است و بیشتر به صحنه جنگ همانند شده است ولی به اعتقاد کارشناسان خودرو، افرادی ویژه این بازار را می‌گردانند و برای کامیابی باید با آنها بستگی داشت.

به گزارش پایگاه خبری«پسین (امروزه ساکنان استان کرمان خودرو» به نقل از ایران جیب،  بسته شدن سایت ثبت سفارش خودرو هم عاملی شده است تا افزایش بها‌ها به چهره نجومی باشد و بی‌سامانی در بازار خودروهای بیگانه غوغا کند. ولی آیا به راستی دست کسان پشت پرده‌ای در بازار خودروهای بیگانه دخیل است؟ برخی‌ها ازحضور مافیا گفتگو می‌کنند و گروهی هم همه دشواری ها را گردن خودروسازان میهنی می‌اندازند.

۵ ماه پیش بود که سایت ثبت سفارش خودرو قفل شد.خیلی از واردکنندگان انگاشت می‌کردند این قفل شکسته می‌شود و امکان واردات خودرو پیدا می‌کنند ولی دولت دم را سه قفله کرد تا تکلیف واردکنندگان دست کم برای مدت ۵ ماه مشخص باشد.هر چند که باز شدن دم به پس از بررسی بودجه ۹۷ موکول شده است.

واپسین اظهار نظرها از وزارت صنعت گویای دم است که آیین نامه جدید ثبت سفارش خودرو به دولت تقدیم شده ولی با پروا به بررسی بودجه ۹۷ به نظر می‌رسد که بررسی دم به پس از بودجه موکول شود؛ در دستورکار تلاش شده که بتوان از خودروسازان بیگانه که با تولیدکنندگان تکه و خودروی فرآوری درونی همکاری دارند پشتیبانی شود؛ بدین سان از خودروسازان بیگانه که همکاری بیشتری با تولیدکنندگان درونی دارند، پشتیبانی بیشتری خواهیم کرد.

پس باید چشم براه ماند و دید در روزهای آینده چه اتفاقی در این آشفته بازار خودروهای وارداتی پیش خواهد آمد.

بها روز خودروهای وارداتی امروز پنجشنبه در بازار تهران:لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام