سایت جامع خودرو در ایران


» پیدایش شاسی‌بلند مفهومی و پرچم‌دار لکسس LF-1 ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷


لکسس از شاسی‌بلند مفهومی و پرچم‌دار خود با نام LF-1 در نمایشگاه خودروی دیترویت ۲۰۱۸ رونمایی خواهد کرد. برای نخستین بار تیزری از این خودرو بدست کمپانی منتشر شده است.


تا به اینجا می‌دانیم که LF-1 در استودیوی طراحی کالتی در کالیفرنیای جنوبی طراحی شده و چشمداشت می‌رود زبان طراحی کنونی لکسس را یک پله بالاتر ببرد. این برند ژاپنی شاسی‌بلند جدید خود را به سرنویس کراس اووری بدون محدودیت‌ها توصیف کرده است.


لکسس در کنفرانس خبری کوتاه خود درباره LF-1 گفته است:

لکسس از کانسپت جدید و برجسته‌ای رونمایی خواهد کرد که نشان دهنده ژانری جدید در بخش خودروهای کراس اوور لوکس است. لکسس LF-1 که بدست استودیوی طراحی کالتی در کالیفرنیای جنوبی خلق شده یک کراس اوور پرچم‌دار بدون محدودیت است که مرزهای لوکس بودن را بازتعریف می‌کند.

خب به نظر می‌رسد لکسس در حال آماده شدن برای حضور پررنگ‌تر در بازار شاسی بلندهای لوکس بوده و این تصویر تیزری نشان دهنده خط سقف خمیده‌ای است که بدین ترتیب گمان کردن می‌رود LF-1 یک شاسی‌بلند کوپه‌ی بزرگ باشد.

همه‌چیز درباره این شاسی‌بلند مفهومی با آغاز به کار نمایشگاه خودروی دیترویت در ژانویه سال ۲۰۱۸ مشخص خواهد شد. پس برای آگاهی از جزئیات تازه ترین فرآورده لکسس و البته تازه ترین خودروهای روز گیتی با ما همراه باشید…لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام