سایت جامع خودرو در ایران


» آیا استوک قدم بعدی lamborghini برای شوکه کردن ماست؟! ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


مدت زیادی بود که در چشمداشت شاسی‌بلند استثنایی lamborghini بودیم و سرانجام چند روز پیش فرآورده ملوس و توانایی ایتالیایی‌ها شناسایی رسمی شد.


البته ساخت و تحویل نخستین نمونه‌ها به مشتریان کمی درازا می‌کشد و به شایستن بسیار در آینده نسخه‌های جدیدی از اوروس ساخته خواهد شد؛ ولی سؤال اصلی این است که قدم و فرآورده بعدی lamborghini چیست؟

شاید این خودرو به زودی فرآوری نشود و یا اینکه اصلاً فرآوری نشود! ولی اگر lamborghini آماده عرضه فرآورده جدیدی شود، احتمالاً مدل استوک می‌تواند یکی از نامزدهای فرآوری باشد.


استوک برای نخستین بار در نمایشگاه خودروی پاریس ۲۰۰۸ و به فرم مفهومی رونمایی شد یعنی چهار و نیم سال پیش از آنکه گواه شناسایی اوروس کانسپت در پکن باشیم. این خودرو که به فرم یک سدان چهار درب است به خاطر فرآوری شاسی‌بلند اوروس پشت در ماند زیرا درخواست برای شاسی‌بلند افزایش یافته و از سوی دیگر گواه کم شدن دلبستگی نسبت به سدان های مرسوم هستیم.


ولی اگرچه اوروس نخستینگی مهم‌تری نسبت به استوک بود ولی این سدان هنوز هم می‌تواند فرآوری شود. البته درصد این کار خیلی بالا نیست. اگر اوروس برای lamborghini همانند کاین برای porsche شود، استوک هم می‌تواند همانند یک پانامرا کنش کند. البته عرضه دو فرآورده porsche با فاصله زمانی ۷ ساله چهره گرفت.


اگر استوک چراغ سبز فرآوری را دریافت کند طراحی هنگام‌ها احتمالاً نیازمند به‌روزرسانی کوچکی خواهد بود. به هر روی ۱۰ سال از شناسایی نمونه کانسپت استوک گذشته و طراحی این خودرو پیش از فرآوری می‌تواند دست‌خوش تغییر شود. خب با پروا به این تفاسیر هنرمندی به نام کلبر سیلوا رندرهایی از نمونه تولیدی استوک را طراحی کرده است. البته رویهمرفته چشمداشت نداریم این خودرو را به این زودی‌ها در خیابان ببینیم.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام