سایت جامع خودرو در ایران


» خودروهای ٢٠١۶ صفر را بخریم یا دست نگه داریم‌؟ ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


شمارش وارونه برای توقف شماره‌گذاری مدل‌های ۲۰۱۶

به گزارش تازه ها خودرو ، با نزدیک شدن به پسینیان روزهای سال میلادی جاری، به‌زودی شماره‌گذاری خودروهای سال ٢٠١۶ نو، بازداشته خواهد شد و این خودروها با هستی این که تابه‌حال پلاک نشده‌اند، فرصتی برای دریافت پلاک نخواهند داشت. از طرفی به‌انگیزه بسته بودن ثبت سفارش‌ها در شش‌ماه گذشته، هنوز خودروهای ٢٠١٨ به بازار عرضه نشده‌اند.

این در حالی است که اگر خودروهای ٢٠١٨ به بازار عرضه شوند، مدل‌های ٢٠١۶ دو سال افت بها را تجربه خواهند کرد. البته باید به این جستار اشاره کرد که شمار زیادی از خودروهای دپو‌شده در گمرکات کشور، مدل ٢٠١٨ هستند و با ورود آنها به بازار، گواه افت بیشتر خودروهای مدل ٢٠١۶ صفر کیلومتر خواهیم بود.

برآیند اینکه اگر به‌دنبال خرید خودروهای مدل ٢٠١۶ صفر کیلومتر هستید، بهتر است تا زمان ورود مدل‌های ٢٠١٨ صبر کنید. هر چند اگر تعرفه‌ها افزایش زیادی پیدا کند، این تفسیر چندان ریزبین نخواهد بود و گواه افزایش بها خودروهای ٢٠١۶ نیز خواهیم بود.

ولی در همان شرایط هم خرید خودروهای ٢٠١٧ صفر در شرایط کنونی بخردانه‌تر خواهد بود. در پایان باید گفت که تغییر بها‌ها تاثیرگذار خواهد بود و اگر قصد خرید دارید، بهتر است به شایعات گوش نکنید و به‌طور عادی برای خرید اقدام کنید‌.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام