سایت جامع خودرو در ایران


» jeep رانگلر ویلیز، ادای بزرگداشت به جدی پرافتخار ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


jeep رانگلرهای سفارشی الآن جدید نیستند. معمولاً بزرگ‌ترین، قدبلندترین و شگفت‌ترین نمونه‌های این خودرو در کانون توجهات پیمان می‌گیرند مخصوصاً دم‌هایی که در نمایشگاه تیونینگ سما به نمایش درمی‌آیند؛ ولی کارآزمودگان افترمارکت گایگر کارز آلمان روش بهتری را در پیش گرفته و تلاش داشته‌اند پیوسته احترامی به این خودروی نظامی نمادین داشته باشند.


این نهاد خودروی تیون شده خود را jeep گایگر-ویلیز می‌نامد و همان‌گونه که نام خودرو نشان می‌دهد، رانگلر ویلیز ادای احترامی به نخستین خودروی نظامی در اوایل دهه ۴۰ میلادی محسوب می‌شود. این خودروی دو درب دارای رنگ بدنه نظامی سبز زیتونی بوده و در دم می‌توان نوشته‌ها و لوگوی همانند ویلیزهای جنگ جهانی دوم را نگریستن نمود.


ویژگی‌هایی همچون سپرهای خشن با وینچ موتوردار، رینگ های فولادی با همان رنگ بدنه، لاستیک‌های ۲۶۵/۷۰، محفظه لاستیک زاپاس تقویت شده در عقب، سیستم اگزوز ویژه و… مایه ویژه‌تر شدن نمای بیرونی رانگلر ویلیز شده‌اند. در تو یا درون کابین گواه صندلی‌های پارچه‌ای هستیم که با همان رنگ سبز زیتونی پوشانده شده و مایه شده‌اند نمای درونی و بیگانه خشن و با ابهتی برپایی شود.

زیر کاپوت همان پیشرانه ۶ سیلندر ۳٫۶ لیتری پنتاستار کارخانه باقی مانده است. این پیشرانه که دست نخورده قوت ۲۸۴ اسب بخاری و گشتاور ۳۴۷ نیوتون متری داشته و به یک گیربکس ۶ سرعته دستی یا ربات و طبیعتاً سیستم چهار چرخ جنباننده متصل است.

با این تفاسیر، نمونه کامل شده گایگر کارز مونیخ بهای ۸۰۷۰۰ دلاری دارد؛ ولی شتاب کنید زیرا تنها ۱۰ دستگاه از این خودرو ویژه ساخته خواهد شد!لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام