سایت جامع خودرو در ایران


» قدم‌به‌قدم با پاگانی هوایرا لامپو ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


پاگانی با نهاد لامپو الکان برای ساخت یک نسخه دیگر از هوایرا با نام لامپو همکاری کرده است. لامپو به آرش( arash) روشنایی است.


هوایرا لامپو از کانسپت fiat توربینای ۱۹۵۴ الهام گرفته است. این خودروی مفهومی دارای بدنه‌ای دو رنگ با پوششی سفید به همراه توان توربین بوده و البته سوپرکار جدید پاگانی نیز رنگ‌آمیزی مشابهی دارد. البته هیچ توان توربینی در اینجا هستی ندارد.


زیر این رنگ قرمز قشنگ بدنه‌ای فیبر کربنی را می‌توان نگریستن کرده و البته همه‌چیز به اینجا ختم نمی‌شود زیرا پاگانی هوایرا لامپو قطعات اضافی از همان متریال سبک‌وزن را از هوایرا BC برای این خودرو سود برده است. همچنین در بخش جلو گواه ورودی‌های هوا جلو هستیم.


از دیگر جزئیاتی که با دیدن این خودرو متوجه می‌شویم می‌توان به پرچم ایتالیا در بخش‌های گوناگون بدنه از آنگونه کالیپرهای ترمز اشاره کرد. کابین سفارشی این خودرو نیز دارای چرم قهوه‌ای بوده که گفته می‌شود بدست هنرمندی تورینی با هنر دست ساخته شده است. کابین همچنین دارای تریم فیبر کربنی و آلومینیوم بوده و این تِم بسیار به چشم می‌آید.


البته هیچ بهبودی در پیشرانه ۱۲ سیلندر ۶ لیتری توئین توربوی ساخت مرسدس-ای mg چهره نگرفته و این پیشرانه همچنان توان ۷۳۰ اسب بخاری و گشتاور هزار نیوتون متری دارد. البته باورپذیری می‌کنیم این خودرو با توان ۷۹۰ اسب بخاری هوایرا BC گیرا‌تر خواهد بود.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام