سایت جامع خودرو در ایران


» تأیید فرآوری volkswagen پاسات GT برای بازار آمریکا ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


مدیرعامل volkswagen‌واگن آمریکا Hinrich Woebcken جزئیات جدیدی از محصولات آینده این شرکت در این کشور را اعلام کرد.


این مدیر رده‌بالا در مصاحبه با اتوبلاگ تأیید کرد volkswagen‌واگن دو کراس اوور جدید را فرآوری خواهد کرد که یکی از هنگام‌ها دارای استایل بدنه کوپه مانند خواهد بود. مدل بعدی نیز یک کراس اوور پایه خواهد بود که در جایگاهی پایین‌تر از تیگوان پیمان خواهد گرفت.


چشمداشت می‌رود این محصولات جدید به افزایش فروش volkswagen در آمریکا کمک کنند ولی نباید به همین زودی چشم براه فرآوری هنگام‌ها بود زیرا چشمداشت نمی‌رود نخستین مدل تا سال ۲۰۱۹ وارد بازار شود.


volkswagen‌واگن به روشنی روی گسترش محصولات کراس اوور خود تمرکز دارد ولی چشم خود را روی سدان ها نیز نبسته زیرا در سال آینده گواه عرضه دودمان جدید جتا و همچنین شناسایی آرتئون در آمریکا خواهیم بود.


همچنین چشمداشت داریم دودمان جدید پاسات GT را نیز سال آینده ببینیم. این خودرو که چند سال پیش با یک مدل مفهومی به‌چهره پیش‌نمایشی دیده شده احتمالاً از پیشرانه ۶ سیلندر ۳٫۶ لیتری با قوت ۲۸۰ اسب بخار و گشتاور ۳۴۹ نیوتون متر کاربرد خواهد کرد.


در پیوستگی می‌توان گفت شکیبیدن عرضه پاسات بازطراحی شده میان سال‌های ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱ هستی دارد. volkswagen‌واگن همچنین برنامه‌هایی برای عرضه دو خودروی جدید تا سال ۲۰۲۱ دارد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام