سایت جامع خودرو در ایران


» شناسایی سیلورادو جدید در جشن صدسالگی تراک‌های chevrolet ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


شورلت به‌تازگی صدسالگی تراک‌های خود را جشن گرفته و به همین فراخور در پیست Motor Speedway تگزاس نسخهٔ جدید تراک سیلورادو را شناسایی کرده است. دگرگونی ها کلیدی این ماشین دربرگیرنده طراحی جدید، ساختار سبک‌وزن و استایل آفرود می‌شود که این تراک نمادین را برای سال جدید به‌روزرسانی کرده‌اند. با انجام این به‌روزرسانی، شورلت وعده داده که حالا سیلورادو ۲۰۱۹ بهتر از همیشه شده و طراحی هنگام‌را هم با سرنویس نیرومند و امروزین توصیف کرده است.

ازجمله دگرگونی ها مهم نمایی جلویی این تراک آمریکایی می‌توان به جلوپنجرهٔ جدید به همراه چراغ‌های جلوی باریک با دی‌لایت‌های LED یکپارچه اشاره کرد. البته نمونه‌ای که در تگزاس رونمایی شده، تیپ Trailboss نام دارد که نسخه‌ای آفرود بوده و یکی از هشت نسخهٔ گوناگون آیندهٔ سیلورادو محسوب می‌شود. در این مدل اکثر تزئینات و قسمت‌های کرومی خودرو مانند سپرها به رنگ مشکی درآمده‌اند و همین تریم مشکی به رینگ‌ها هم تسری یافته است. افزون بر این، نسخهٔ Trailboss از ساز و برگ و ویژگی‌های آفرود نیز سود می‌برد که ازجملهٔ هنگام‌ها می‌توان به پنج سانتیمتر بلندی بیشتر اشاره کرد. دگرگونی ها ظاهری سیلورادو ۲۰۱۹ به نمای عقبی هنگام‌هم کشیده شده که دربرگیرنده درِ عقبی جدید با نوشتهٔ بزرگ CHEVROLET، چراغ‌های جدید، سر اگزوز دوگانه و سپر جدید با زیر پایی‌های یکپارچه می‌شود.

سیلورادو ۲۰۱۹ علاوه بر دگرگونی ها ظاهری، بهبودهای فنی و ساختاری را هم تجربه کرده است. یکی از این بهبودها به کارگیری آلیاژ بهتر در ساختار خودرو و فولاد با پایداری بالا در کف قسمت بار هنگام است. به لطف به کارگیری این متریال جدید، نه‌تنها سیلورادو مستحکم‌تر از پیش شده که همچنین وزن هنگام‌هم کاهش یافته است. فعلاً هیچ جزئیاتی از پیشرانه‌های سیلورادوی جدید منتشر نشده است ولی پیمان است این تراک جدید در نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۸ برای نخستین بار به نمایش همگانی درآید و بنابراین جزئیات کامل هنگام نیز در همان زمان اعلام خواهد شد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام