سایت جامع خودرو در ایران


» شناسایی یکی از کاربرد شده‌ترین porsche 911 های تاریخ ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


دیرینکده porsche در اشتوتگارت آلمان یکی از بهترین مکان‌ها برای عشاق این برند افسانه‌ای است. دیرینکده این برند که هم‌اکنون خانه برخی از نادرترین و گران‌ترین محصولات اسپورت تاریخ کمپانی است امروز دیگر عضو منحصربه‌فرد این خانواده را شناسایی می‌کند: یکی از نخستین porsche 911 های تاریخ!


porsche این ۹۱۱ کوپه قرمزرنگ را به سرنویس بخشی از نمایش ویژه خود با نام ۹۱۱ (۹۰۱ No. 57) – A Legend Takes Off شناسایی خواهد کرد. همان‌گونه که از نام خودرو فهمیده می‌شود، مدل موردبحث یکی از نخستین نمونه‌های ساخته شده بوده و برای نخستین بار ۴۵ سال پس از ساخت در معرض دید عموم پیمان خواهد گرفت.


این خودرو یکی از مدل‌های اصیلی بوده که با نام اصلی ۹۰۱ فرآوری شده است. به انگیزه بحث‌های حق ثبت بازرگانی هنگام زمان، این محصولات سرانجامً نام نمادین ۹۱۱ را که امروزه می‌شناسیم و دوست داریم به خود گرفتند ولی porsche تا امروز یکی از نخستین مدل‌های ۹۰۱ را به ما نشان نداده بود.

porsche-901
۹۱۱ موردنظر به همراه یک مدل کلاسیک دیگر بدست تیمی تلویزیونی در سال ۲۰۱۴ کشف شدند. این تیم سریعاً با دیرینکده porsche تماس گرفت و هنگام‌ها با دیدن شماره شاسی ۳۰۰٫۰۵۷ فهمیدند که این خودرو یکی از نخستین مدل‌های ساخته شده پیش از تغییر نام بوده است. دیرینکده porsche هر دو خودرو را خرید و پروژه بازسازی و بازگردان هنگام‌ها به حالت اولیه را کلید زد.

پروژه بازسازی ۹۱۱ موردبحث رویهمرفته سه سال به درازا انجامید و هنگام را به کیفیت نمایش در معرض عموم رساند. چندی از قطعات کاربرد شده در خلال فرایند بازسازی از مدل‌های مربوط به سال‌های دیگر گرفته شده‌اند. پیشرانه، گیربکس و کابین این خودرو برای همخوانی با شرایط ابتدایی بازسازی شده‌اند.

پس از سه سال بازسازی، دلبستگی‌مندان سرانجامً می‌توانند از این خودروی دوست داشتنی لذت ببرند. ۹۱۱ گیرا یاد شده از ۱۴ دسامبر ۲۰۱۷ تا ۸ آوریل سال ۲۰۱۸ در دیرینکده porsche در اشتوتگارت میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام