سایت جامع خودرو در ایران


» صنعت خودرو کشور آماده برای یک دیپلماسی علمی – اقتصادی ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


حضور ۲۷۰۰میهمان درونی و بیگانه در پنجمین همایش خودرو ایران

به گزارش آگاهی ها خودرو به نقل از دبیرخانه پنجمین همایش فرامرزی صنعت خودرو ایران، پنجمین همایش صنعت خودرو کشور پس از ۲ ماه از حضور شرکت های مطرح خودرویی در نمایشگاه خودرو تهران آماده پیشباز از مدیران خودروسازی و تکه سازی درونی و بیگانه در دامنه های اقتصادی، خودرویی و همچنین سیاسی و علمی می شود.
بی گمان به کارگیری این فرصت به دست آماده می تواند کمک شایان توجهی به ارتقای سطح صنعت خودروسازی در تو یا درون و همچنین پیوستگی گیری پسندیده با بزرگان صنعت خودرو جهانی کند.

حضور ۲۷۰۰میهمان درونی و بیگانه در پنجمین همایش خودرو ایران

در همایش های گذشته و به ویژه در همایش چهارم که با حضور مدیران عامل شرکت های مطرح خودروسازی و تکه سازی جهانی همراه بود بخشی از اهداف همایش خودرو که در گونه خود یکی از بزرگترین همایش های فرامرزی خودرویی در منطقه بود توانست راه را برای گسترش کار و جنبش های شرکت های خودروسازی و تکه سازی درونی با صنعت خودروی جهان هموار کرده و در بخش فروش و خدمات پس از فروش آغازگر دگرگونی ها خوبی برای این صنعت باشد.

همایش چهارم و لبخند رضایتی که شرکت های درونی و بیگانه آماده در روز پایانی و از دستاوردهای به دست آمده داشتند مایه شده است تا همایش پنجم با رنگ و بوی خاصی آماده میزبانی از بزرگان این صنعت باشد.

بیش از ۲۷۰۰ میهمان درونی و بیگانه که بیش از ۵۰۰ تن آنها از شرکت ها، برندها و گردآور سازان به نام آسیایی و اروپایی خواهند بود موید این مطلب است که ایران بازار خوبی برای صنعت گران جهانی است و بازار خودرو و توان درونی ایران برای فرآوری نیز، می تواند حضور برندهای گوناگون در ایران را توجیه کند.

مدیران برگزارکننده همایش پنجم صنعت خودرو که با محور “زنجیره تامین چشم وهمچشمی پذیر(مواد اولیه، تکه سازی، لجستیک)” برگزار خواهد شد از حضور ۱۵ مقام والا جایگاه درونی در همایش آگاهی ها می دهند که می تواند میزان اهمیت رویداد فوق را نشان دهد.

در سال گذشته سخنرانان و چهره های اقتصادی، علمی و سیاسی درونی و بیگانه رنگ و بوی خاصی به همایش دادند که در برخی موارد هنوز شماری از این سخنرانی ها و مقالات نقل محافل خودرویی و کارشناسی است.

در پنجمین همایش فرامرزی صنعت خودرو ایران در بهمن ماه ۹۶ نیز گواه حضور چهره های بسیاری از تو یا درون و بیرون کشور خواهیم بود که در چهره پیگیری گفتگو ها و نظرات این محققان؛ می توان نتایج خوبی برای صنعت درونی به دست آورد و استخراج این نتایج نیز می تواند مایه رشد و بهبود صنعت خودروسازی و تکه سازی کشور شود.

بی گمان فرصت به دست آمده در پنجمین همایش فرامرزی صنعت خودرو ایران می تواند برای صنعت خودرو و صنعت تکه سازی ما بسیار سودمند باشد زیرا پس از تحریم، حالا چند صباهی است که در فضای به هستی آمده می توانیم آزادانه و بدون هزینه کردن ارز اضافی برای دور زدن تحریم ها، به اندیشه انتقال فناوری و جدید کردن صنعت خودرو و صنایع وابسته باشیم درست همان کاری که بیش از ۳ سال است پله پله در حال انجام دم هستیم.

یادآور می شود که پنجمین همایش فرامرزی صنعت خودرو ایران ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه امسال در مرکز همایش های برج زادروز تهران برگزار خواهد شد. و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این همایش می توانند به نشانی http://iaiic.com مراجعه کنند.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام