سایت جامع خودرو در ایران


» انتشار گزارش ارزیابی کیفی خودروهای سواری تولیدی در آذر ماه امسال ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷


به گزارش آگاهی ها خودرو ،بر بنیاد این گزارش در گروه خودروهای سواری با سطح قیمتی پایین‌تر از ۲۵ میلیون تومان، دو خودروی پیمان گرفته در این گروه دربرگیرنده سایپا ۱۳۱ و سایپا ۱۳۲ همچنان در پایین‌ترین سطح کیفی پیمان داشته و تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

در گروه خودروهای سواری با سطح قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان نیز، خودروهای تندر ۹۰ پلاس خودکار، ساندرو، peugeot ۲۰۷ خودکار و پارس تندر چهار ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند. خودروهای تندر ۹۰ Iran KHodro، تندر ۹۰ Pars Khordro، runna، dena پلاس، peugeot ۲۰۶ و peugeot ۲۰۶ صندوق‌دار نیز دارای سه ستاره از پنج ستاره کیفی هستند.

خودروهای نیو MVM ۳۱۵، dena، dongfeng ۳۰H، سورن، samand تبریز، peugeot پارس، saina و tiba هاچ‌بک نیز دارای دو ستاره کیفی هستند. دو خودروی peugeot ۴۰۵ خراسان و tiba نیز همچنان در پایین‌ترین سطح کیفی پیمان داشته و تنها یک ستاره را کسب کرده‌اند.

در گروه خودروهای سواری با سطح قیمتی ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان، hyundai i۱۰ دارای چهار ستاره کیفی است. changan CS۳۵، آریزو ۵ و جک J۵ نیز سه ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند. lifan ایکس ۶۰ نیز همچنان در پایین‌ترین سطح کیفی پیمان داشته و تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده است.

ولی در گروه خودروهای سواری با سطح قیمتی ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان نیز، دو خودروی سراتو و hyundai i۲۰ دارای چهار ستاره کیفی هستند. جک اس ۵، تیگو ۵ و haima اس ۷ خودکار نیز سه ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

در گروه خودروهای سواری با سطح قیمتی بالاتر از ۱۰۰ میلیون تومان، دو خودرو پیمان گرفته در این گروه دربرگیرنده نیو mazda ۳ و suzuki گراند ویتارا چهار ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام