سایت جامع خودرو در ایران


» برندگان و بازندگان فروش سال 2017 آمریکا ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶


برای برخی از خودروسازان، شماری از محصولات عملکرد فوق‌العاده‌ای در سال ۲۰۱۷ داشته‌اند درحالی‌که برای برخی دیگر نیز فروش چندی از خودروها کمتر از حد چشمداشت بوده است.


با کمک داده‌های برگرفته از GoodCarBadCar، ما لیستی ۵ تایی از برندگان و بازندگان فروش خودروسازان در سال ۲۰۱۷ را تهیه کرده‌ایم و از شما عزیزان می‌خواهیم تا پایان این نوشتار با ما همراه باشید تا ببینیم کدام شرکت‌ها سال خوب و کدام‌یک سال بدی را پشت سر گذاشته‌اند.

  • بیشترین افت فروش

kia سدونا

سومین دودمان kia سدونا یک دگرگونی عظیمی را تجربه کرد و به محصولی رقابتی و گیرا تبدیل شد؛ ولی سدونا هنوز هم فاقد برخی فاکتورهای مهم رقبایی همچون honda اودیسه و chrysler پاسیفیکا می‌باشد. این خودرو در سال پیش فروش ۲۲۴۸۶ دستگاهی داشته که افت ۴۶٫۸ درصدی نسبت به سال پیش از دم را نشان می‌دهد.

fiat 500L

شاید این خودرو در کلاس خود محصولی منحصربه‌فرد باشد ولی نمی‌توان دم را خیلی پیشنهاد کرد. ۵۰۰L از نظر فروش کامیاب نبوده است. فروش ۱۵۵۳ دستگاهی این خودرو در سال ۲۰۱۷ حاکی از افت فروش ۴۸٫۵ درصدی می‌باشد.

لکسس GS

سدان لوکس میدسایز لکسس یک سال دیگر هم نفس می‌کشد ولی مشتریان دلبستگی‌ای به دم ندارند. همه فروش GS در سال گذشته ۶۸۵۷ دستگاه بوده که در سنجش با سال ۲۰۱۶ افت ۴۹٫۴ درصدی را تجربه کرده است.

hyundai ولوستر

این افت فروش نشان از دشواری ها کیفیتی یا رانندگی هیجان‌آمیز دم نیست. تنها گناه ولوستر حضور در کلاسی داغ است که محصولات با استعدادی همچون مینی کوپر و volkswagen‌واگن بیتل در دم جولان می‌دهند. مشتریان این خودروها را به ولوستر ترجیح داده‌اند. با افتی ۵۶٫۵ درصدی، تنها ۱۱۹۰۳ دستگاه از این فرآورده کره‌ای در آمریکا فروخته شده است.

ب ام و i8

این خودروی علمی تخیلی فروش ۴۰۸ دستگاهی در سال پیش داشته که افت شدید ۵۱٫۲ درصدی نسبت به سال ۲۰۱۶ (فروش ۱۴۶۱ دستگاهی) را نمایان می‌کند. ب ام و i8 بیشترین افت فروش سال ۲۰۱۷ در آمریکا را به نام خود ثبت کرده است.

  • پرفروش‌ترین‌های آمریکا در سال ۲۰۱۷

nissan روگ

کراس اوور روگ در آمریکا بسیار دوست داشتنی شده است. روگ در سال ۲۰۱۷ به خانه ۳۶۳۲۹۳ مشتری راه یافته که رشد قابل‌توجهی نسبت به فروش ۲۸۹۴۲۷ دستگاهی سال پیش از دم نشان داده است.

toyota راو ۴
2017 Toyota RAV4
toyota در حال آماده پرفروش‌ترین کراس اوور آمریکا را می‌سازد. سال ۲۰۱۷ شمار ۳۶۳۲۹۳ دستگاه از فرآورده دوست داشتنی راو ۴ به مشتریان تحویل داده شده که حاکی از رشد بسیار بسیار نسبت به فروش ۲۸۹۴۲۷ دستگاهی سال ۲۰۱۶ است.

پیکاپ رم

در سال ۲۰۱۷ شمار ۴۵۵۸۱۶ دستگاه از این خودرو فروخته شده است.

chevrolet سیلورادو

دیگر پیکاپ آمریکایی که همچون همیشه در لیست پرفروش‌ترین‌ها حضور دارد chevrolet سیلورادو است که فروش ۵۱۸۱۸۸ دستگاهی را در سال پیش ثبت کرده است.

ford سری F

بار دیگر ford سری F سرنویس پرفروش‌ترین خودروی سال آمریکا را به دست آورده و در سال ۲۰۱۷ شمار ۸۰۷۳۷۹ دستگاه از این پیکاپ به مشتریان تحویل داده شده است. سال ۲۰۱۶ ford سری F فروش ۷۳۳۲۸۷ دستگاهی داشته و بدین ترتیب ford در سال گذشته روزهای بسیار خوبی را داشته است.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام