سایت جامع خودرو در ایران


» پیش نمایشی از نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۸ ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

پیش نمایشی از نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۸

دسته بندی : خودرو تاریخ : پنج شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶


پیش نمایشی از نمایشگاه دیترویت 2018
نمایش دیترویت که با نام نمایش خودرو فرامرزی شمال آمریکا نیز شناخته می شود، درهایش را در چهاردهم ژانویه خواهد گشود.مانند سال های گذشته، امسال هم در نخستین نمایش مهم سال جدید میلادی رخداد های جالبی در چشمداشت است.
از اکثر قسمت های هیجان انگیز نمایش دیترویتِ هفته آینده، کم وبیش مطمئن هستیم. نمایشی که به شایستن بسیار، دیدنی های فراوانی خواهد داشت.
کراس اوور جدید آکورا
پیش نمایشی از نمایشگاه دیترویت 2018
شاخه لوکس honda یا همان آکورا با انتشار پیکچر فوق برای SUV مشهورش، تایید کرده که نمونه اولیه RDX 2019 در دیترویت ۲۰۱۸ به نمایش گذاشه خواهد شد.
با پروا به پیش نمایش سومین دودمان Acura RDX چشمداشت نمی رود که فرآورده پایانی با خودروی شناسایی شده تفاوتی داشته باشد. RDX جدید برای نخستین بار در آمریکا طراحی شده و بزرگترین بازآفرینی این خودروساز در دهه بازپسین به تازگی محسوب می شود؛ گذشته از این، RDX نخستین دودمان از محصولات آکورا است که بدست Precision Crafted Performance خلاق و نامدار ساخته می شود، و این شرکت را وارد دوره جدیدی خواهد کرد.
زبان طراحی جدید audi
پیش نمایشی از نمایشگاه دیترویت 2018
بی گمان آغاز طوفانی audi،با به نمایش گذاشتن اسپرتبک A7 در غرفه اش خواهد بود.واپسین نسخه این چهار در فست بک، در ماه اکتبر به چهره ویژه در همایشی نشان داده شد. ولی در نمایش هفته آینده به چهره همگانی به نمایش گذاشته می شود. پس از درخشش A8 در لس آنجلس، صبر کردن برای A7 جدید کمی سخت است!
این مدل با طراحی متفات خود می تواند بیانگر زبان طراحی جدید حلقه های همبستگی باشد، audi این روزها در رده ای بالاتر از مرسدس و ب ام و با نظر مثبت کارشناسان در زمینه طراحی روبرو شده و خودروهای بسیار جذابی را روانه بازار کرده است.
محصولات بازار پسند BMW
پیش نمایشی از نمایشگاه دیترویت 2018
جشن ب ام و در دیترویت ۲۰۱۸ با دو خودرو مهم جهان پیش خواهد رفت. دو فرآورده i8 و X2. ب ام و i8، کوپه ای که نو رسانی خواهد شد، و X2 شاسی بلندی که برای نخستین بار به نمایش در می آید. البته ناگفته نماند که چشمداشت به روزرسانی و سورپرایز خاصی از BMW برای i8 نداشته باشید.
بخصوص اینکه اکثر دگرگونی ها نیاکان i8 را در سال پیش پیشاپیش دیده ایم. ولی از سوی دیگر، این نخستین باری خواهد بود که می توانیم کراس اوور جدید X2 را که سال گذشته تنها به چهره آنلاین شناسایی شد، از نزدیک ببینیم.
این فرآورده اگرچه از نظر مشخصات فنی خودرو چندان شگفت انگیز ای نیست، ولی می تواند در بازار کراس اوور پسند این روزهای جهان، خیل عظیمی از مشتریان را روانه مراکز فروش این برند کند.
قوت نمایی chevrolet در سرزمین مادری
پیش نمایشی از نمایشگاه دیترویت 2018
احتمالا شما هم امیدوارید که جنرال موتورز مدل C8 کروت را به دیترویت بیاورد، ولی بدبختانه شوربختانه باید گفت که شایستن این رخداد خیلی پایین تر از دم است که به دم دل ببندیم. در برابر وانت دوست داشتنی Silverado chevrolet که در نمایشگاه تگزاس آفرین انگیز نما شد، این بار به تمام کنکجکاوی ها پایان خواهد داد.
وانت اسپرت جدید ford
پیش نمایشی از نمایشگاه دیترویت 2018
ظاهرا مراسم پرده برداری از پیکاپ جدید ford در دیترویت پیرو زیادی دارد. البته شگفتی نکنید اگر ford دست به جنبش های کمی شگفت ناآشنا بزند.
مثلا در همین آغاز مدل های متفاوتی از وانت های خود شناسایی کند. خودرو های اسپرت هم به شایستن بسیار به دیترویت خواهند رسید. مانند یک GT500 که به تازگی اخباری از دم لو رفته و یا حتی یک موستانگ بولیت!
Honda، پاک و بی آلایش
پیش نمایشی از نمایشگاه دیترویت 2018
honda در برنامه های نمایش دیترویت، اصلا رازدار نبوده و کم وبیش وضعیتش مشخص است. فرآورده جدید این خودروساز ژاپنی به همراه چهره ای زیباتر و همچنین موتور سیکلت هیبریدی عرضه خواهد شد. honda هم مانند آکورا خودروی جدیدش را بسیار متفاوت می داند. باید صبر کرد و دید.
دودمان تازه hyundai ولوستر در راه بازار آمریکا
پیش نمایشی از نمایشگاه دیترویت 2018
تاکنون hyundai چندین تیزر از نسخه جدید هاچبک خود -ولستر- منتشر کرده و افزون بر این ولستر جدید بارها به چهره آشکار روبه روی دوربین ها پیمان گرفته.
چکیده اینکه چشم براه ولستر جدید در نمایش پیشِ رو باشید. از آنجایی که i30 به بازار آمریکا و کانادا نرسید، ولستر برای hyundai اهمیت فراوانی دارد و بر روی دم (بخصوص برای مارکت آمریکای شمالی) مانور زیادی خواهد داد.
الهه زیبایی اینفینیتی
پیش نمایشی از نمایشگاه دیترویت 2018
اینفینیتی (شاخه لوکس nissan) به تازگی پیکچر خیره کننده ای از کانسپت جدیدش به نام Q منتشر کرده که نشان دهنده گزینش گذرگاه جدیدی در طراحی خودروهایش است.
کانسپتی با خطوط ناچیز و هموار، که بنا بر گفته اینفینیتی، “از سدان های کاربرد شده، به لطف نیمرخ کشیده کانسپت جدید، برای همیشه فاصله گرفتیم.” باز هم یادآور می شویم که Q زبان جدید طراحی اینفینیتی است که به زودی تمام خودروهای تولیدی اش را در آینده را تحت کارایی پیمان می دهد.
محصولات پرقدرت و پاک از دمِ Jeep
پیش نمایشی از نمایشگاه دیترویت 2018
jeep به تازگی چندین پیکچر از چروکی ۲۰۱۹ منتشر کرده که حاکی از اس یو ویِ اسپرت تری است. jeep آمریکایی پایبند شده که پیشرانه نیرومند ولی کم مصرف تری را برای چروکی جدید عرضه کند.روش پیاده سازی و جزئیات این برنامه را در هفته آینده متوجه خواهیم شد.
تازه ترین فرآورده lamborghini در راه بزرگترین ترین بازار خودروهای نیرومند
پیش نمایشی از نمایشگاه دیترویت 2018
دیترویت احتمالا اوروس را خواهد دید! دست کم می توان در این زمینه امیدوار بود. lamborghini پس از ۲۵ سال، بار دیگر خودرو شاسی بلند ساخته است و می خواهد دم را به مشتریان ثروتمند دومین بازار بزرگ جهان نشان دهد.
منتها اوروس با هرچه که تاکنون تحت سرنویس SUV شنیده اید و دیده اید متفاوت است. هرچند این خودرو در ماه گذشته به طور رسمی شناسایی شد، ولی همچنان چشم براه جزئیات نمایش دم در دیترویت هستیم.
شاید علاوه بر حضور اوروس در دیترویت، گواه رنگ آمیزی بیشتر دم هم باشیم، تا به اینجا همگی تصاویر منتشر شده از اوروس یا خاکستری است یا زرد.
کانسپت جدید lexus آماده نمایش در سرزمین یانکی ها
پیش نمایشی از نمایشگاه دیترویت 2018
lexus با پوشاندن بخش کوپه های لوکس تولیدی خود، بدست مدل های RC و LC کمی با سیاست متفاوت تری نما شده.
در اواخر سال گذشته بود که lexus از کراس اوور RX رونمایی کرد و اکنون کانسپت LF-1 limitless چشم انداز بزرگی از کراس اوور های آینده این برند است.
استودیو طراحی CALTY (در بخش جنوبی کالیفرنیا) که آفریننده LF-1 است، پایبند شده که اصول اولیه و چم(cham ) راستین لوکس بودن یک خودرو را با فرآورده جدید خود برای جهان دوباره تعریف کند!
شناسایی سری جدید مرسدس G کلاس در دیترویت
پیش نمایشی از نمایشگاه دیترویت 2018
برنامه اصلی بنز در دیترویت، پس از یک دهه ثبات و یکنواختی، بازآفرینی بنز کلاس G خواهد بود. تاکنون دگرگونی ها چشم گیری در کلاس G ندیدیم، باید دید در نمایش دیترویت مرسدس چه آماده کرده است.
ناگفته نماند، آنچه که از پیکچر های لو رفته G Class دیده ایم تا به اینجا، همچنان حاکی از دگرگونی ها جزئی در بخش بیرونی این خودروست. ولی باید بدانید دگرگونی ها بنیادی درون کابین رخداد میافتد.
از نکات فنی G Class هم نباید گذشت. مانند پیشرانه سبز و کاهش قابل پروا وزن. همچنین شایعاتی از AMG منتشر شده که حاکی از عرضه مدل جدیدی از سری ۵۳ همراه با موتورهیبریدی است. این گردآور دربرگیرنده یک موتور سیکلت نیرومند الکتریکی و یک موتور سیکلت شش سیلندر توربوشارژ می شود. اگر برایتان این سوال مطرح است که نخستین کاندید شایسته سری جدید ۵۳ کدام مرسدس خواهد بود؟ به نظر ما CLS !
بازهم یک وانت تازه، اینبار با لوگو dodge
پیش نمایشی از نمایشگاه دیترویت 2018
یکی دیگر از قد بلندترین خودرو هایی که انتظارش را در دیترویت می کشیم، Ram 1500 است که چندین بار در ماه های بازپسین به تازگی در حال آزمایش در خیابان ها نما شده.
دودمان آینده پیکاپ Ram، گذرگاه رقبایش را طی نمی کند. به شکلی که همچنان با بدنه فولادی باقی خواهد ماند. در هر چهره باید تا هفته آینده صبر کرد تا از جزئیات با آگاهی ها شد.
toyota بازهم بدون سوپرا
پیش نمایشی از نمایشگاه دیترویت 2018
هنگامیکه زمان طراحی جدید برای Camry نامدار رسید، toyota کاملا مخاطره طلبانه، تصمیمی جدی گرفت و به شکل قابل بحثی یکی از متهاجمی ترین سِدان های بازار را طراحی کرد. اکنون به نظر می رسد نسبت به Avalon فول سایزهم، دقیقا همین برخورد را خواهد داشت.
پیکچر بالا از تیزر Avalon جدید برداشته شده است. که نشان دهنده خودروی اسپرتی است که ظاهرا حرف های زیادی برای گفتن دارد. و در انتها، آگاهی ها نا امیدکننده ای هم، در پیوستگی با toyota باید گفت، که بدبختانه شوربختانه سوپرا به دیترویت هم نخواهد رسید!
Volkswagen
پیش نمایشی از نمایشگاه دیترویت 2018
مدل جدیدی از Volkswagen Jetta در راه است. اگر نسخه تولیدی، همان اسکچ هایی که بدست این خودروساز آلمانی منتشر شده باشد، باید چشم براه یک خودرو دوست داشتنی و پر زرق و برقی باشیم. درست مانند گذشته، سیاست volkswagen واگن همچنان بی آگاهی ها گذاشتن رسانه هاست و هیچ جزئیاتی از Jetta تاکنون به شکل رسمی اعلام نشده است.
منبع:دیجیاتولینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام