سایت جامع خودرو در ایران


» ایمن‌ترین خودروهای سال 2017 در آزمایش برخورد یورو NCAP ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶


با آزمایش نزدیک ۷۰ دستگاه خودرو، سال ۲۰۱۷ با فاصله بسیار شلوغ‌ترین سال برای سازمان یورو انکاپ بوده است؛ ولی در این میان یک خودرو نسبت به دیگر مدل‌ها برجسته‌تر بوده و هنگام دودمان دوم volvo XC60 است که سرنویس ایمن‌ترین خودروی کلی را در این سال به خود گزین کردن داده است. محصولات volvo همواره به سرنویس ایمنی‌ترین خودروها در صنعت خودروسازی شناخته می‌شوند و XC60 نیز با امتیاز ۹۸ درصد در بخش سرنشینان بالغ و ۹۵ درصد در بخش ساز و برگ ایمنی از این قضیه مستثنا نیست.

آزمایش برخورد volvo XC60
دستیار مرکز ایمنی خودروهای volvo، مالین اکولم قول داده که تا سال ۲۰۲۰ هیچ‌کسی در محصولات جدید volvo نه جان خود را از دست خواهد داد و نه زخمی خواهد شد. نتایج به دست آمده از آزمایش‌های یورو انکاپ نیز نشان می‌دهد که volvo در گذرگاه صحیحی پیمان دارد.

آزمایش برخورد volvo XC60
volvo به راستی نخستین خودروسازی است که ادعا می‌کند در آزمایش‌های ترمز اضطراری خودکار یورو انکاپ سه فرآورده برتر دارد. XC60، S90 و V90 امتیازات عالی در این بخش‌ها را کسب کرده‌اند.

آزمایش برخورد volkswagen آرتئون

آزمایش برخورد t,g;s ,g,

آزمایش برخورد volkswagen t-rock
در خبری پیوسته نیز باید گفت یورو انکاپ این هفته لیست بهترین خودروهای کلاس‌های گوناگون در سال ۲۰۱۷ را شناسایی کرده است. نیازی به گفتن نیست که volvo XC60 ستاره اصلی هنگام لیست بوده و سه فرآورده از volkswagen‌واگن (پولو، T-Roc و آرتئون)، دو فرآورده subaru (ایمپرزا، XV) و اوپل کراس لند X نیز در هنگام به چشم می‌خورند.

subaro crash test
ولی در سال پیش یورو انکاپ با رویداد غیرمنتظره‌ای نیز روبرو شد: نخستین خودروی بدون هیچ ستاره ایمنی! fiat پونتو که در سال ۲۰۰۵ عرضه شده در هنگام زمان ۵ ستاره ایمنی کسب نموده بود ولی آزمایش‌های کنونی این سازمان هم‌اکنون بسیار سخت‌گیرانه‌تر بوده و از آنجایی که این سوپرمینی ایتالیایی در ۱۲ سال پیش، هیچ به‌روزرسانی بزرگ‌ای نداشته بنابراین هر ۵ ستاره خود را از دست داده است! بر همین بنیاد می‌توان چشمداشت داشت که بسیاری از خودروهای درونی ما نیز در این آزمون حتی توانا به کسب کمترین امتیاز شدنی و یک ستاره نیز نباشند. موضوعی که کوشش و پروا بیشتر مسئولان را طلب می‌نماید.

[دانلود ویدئو]

[دانلود ویدئو]

[دانلود ویدئو]

[دانلود ویدئو]

[دانلود ویدئو]

[دانلود ویدئو]

[دانلود ویدئو]لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


مطالب محبوب
اینستاگرام