سایت جامع خودرو در ایران


» بستن پنجره ثبت سفارش خودرو بزرگ‌ترین لطمه را به بازار زد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶


به گزارش تازه ها خودرو به نقل از فارس ،عبدالحسین قاسمیان درباره باز شدن ثبت سفارش خودرو اظهار کرد: یک چرایی این میان یا میانی مطرح می‌شود که چرا پنجره ثبت سفارش خودرو را بستند و پس از مدتی باز کردند؟

وی پیوسته داد: به شکل خودکار چنین رفتاری بازار خودرو را دچار نوسان زیادی کرد و بها خودرو به‌یک‌باره افزایش پیدا کرد.

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران با اشاره به اینکه بسته‌ شدن پنجره ثبت سفارش خودرو بزرگ‌ترین لطمه را به بازار زد، تصریح کرد: بها‌ها به‌یک‌باره افزایش زیادی داشت و یک پدیده ویرانگر بود.

قاسمیان با تأکید بر اینکه با باز شدن دوباره پنجره ثبت سفارش خودرو اتفاقی در بازار نمی‌افتد، اضافه کرد: خودروهای وارداتی گران به دست متقاضیان می‌رسد و چاره‌ای هم نیست، پیامدهای دم در درازمدت مشخص می‌شود.

وی با بیان اینکه واردات خودرو نباید سیستمی به‌اصطلاح خام باشد، تصریح کرد: واردات خودرو نباید بدون خدمات پس از فروش باشد.

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران با اشاره به اینکه خودروهای وارداتی باید صد درصد نمایندگی مادر در کشور داشته باشند، اضافه کرد: تا در بحث قطعات این خودروها بتوانند خدمات پس از فروش به خریداران ارائه کنند.

قاسمیان با تأکید بر اینکه بازار همچنین در رکود است، تصریح کرد: خودروها گران است و با افزایش بها روبرو هستیم و عاملی در کاهش خرید و فروش‌ها است.

وی با بیان اینکه بازار در رکود گود پیمان دارد، اضافه کرد: بها خودروها بی‌رویه افزایش پیدا کرده است و مردم توانا به خرید نیستند و تنها در زمان لزوم اقدام به خرید خودرو می‌کنند.

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران با اشاره به اینکه پیشنهاد همیشگی ما به مردم عزیز خرید از نمایشگاه‌های دارای پروانه است، اظهار کرد: تا کمتر با دشوار روبرو شوند خیلی از مردم در خرید از نمایشگاه‌های غیرمجاز با دشوار برخورد کردند و هشدار ما به مردم در این رابطه بسیار جدی است.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام