سایت جامع خودرو در ایران


» تعطیلی مدارس و طرح جفت و فرد راهکارهای موقتی برای حل کاستی آلودگی هوای پایتخت ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶


به گزارش پایگاه خبری«پسین (امروزه ساکنان استان کرمان خودرو» به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان؛ شاخص های کیفی هوای تهران در یک هفته گذشته(۱۰ تا ۱۶ دی ماه) نشان داد که هوا برای  گروه های دلنازک ناسالم بود.

مسئولان شهری  در این چگونگی، تعطیلی مدارس و اعمال طرح جفت و فرد از درب خانه ها را اجرا کردند که این تدابیر هم نتوانست چگونگی آلودگی هوا را تغییر دهد.

شاخص های کیفی هوا در هفته گذشته ۴ روز ناسالم برای گروه های دلنازک، یک روز ناسالم و ۲ روز با هوای تندرست را نشان می‌دادند.

بر بنیاد این گزارش، جدول شاخص کیفیت هوا در یک هفته گذشته از روز آدینه تا یکشنبه(۱۰ تا ۱۶ دی ماه) چگونگی نارنجی را نشان می‌داد و در روز دوشنبه شاخص‌ها به چگونگی قرمز رسیدند که به دنبال افزایش آلودگی هوا، مدارس شهر تهران تعطیل و طرح جفت و فرد در سطح شهر اجرا شد. همین جستار مایه شد چگونگی هوا تا اندازه ای به حالت نرمال و تندرست باز گردد، ولی تنها این دگرگونی ها مایه رسیدن به چگونگی تندرست نبود، بلکه باد و باران عامل اصلی این تغییر چگونگی بود.

حال باید دید که آیا تعطیلی مدارس و اعمال طرح‌های جفت و فرد در شهر تهران راهکاری سودمند برای حل کاستی آلودگی هوا در شهر هستند یا خیر؟چراکه طی چند سال بازپسین به تازگی این روش‌ها به چهره موقتی کنش کرده‌اند و به نظر می‌رسد که باید به دنبال راه حلی همیشگی برای این کاستی شهری باشیم.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


مطالب محبوب
اینستاگرام