سایت جامع خودرو در ایران


» volkswagen‌واگن بزرگترین خودروساز سال۲۰۱۷ اعلام شد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶


رویترز گزارش داد که گروه خودروسازی volkswagen‌واگن با فروش ۱۰.۷میلیون‌دستگاه خودرو طی سال گذشته میلادی با پشت سر گذاشتن toyota با دوگانگی ۳۵۰هزاردستگاهی، به‌سرنویس بزرگ‌ترین کمپانی خودروسازی در جهان اعلام شد.

به گزارش «آگاهی ها خودرو» ، البته volkswagen‌واگن برای ثبت این رکورد بیشتر از هر برند زیرمجموعه خود از برند اصلی این گروه یعنی VW کاربرد کرده که ۶میلیون دستگاه به فروش رسانده است.

کانسپت volkswagen‌واگن آی. دی باز

کانسپت volkswagen‌واگن آی. دی باز

audi و porsche نیز با رشد فروش مناسبی که در سال گذشته برجای گذاشتند، دررسیدن به این آمار کمک زیادی کرده‌اند. این دو برند اسپرت و پریمیوم‌ساز با درآمد ۲۲۰میلیاردیورویی «برابر ۲۶۴میلیاردو۶۲۰میلیون‌دلار» بیشترین سودآوری را برای volkswagen‌واگن داشته‌اند که این رقم نسبت‌به سال گذشته ۳میلیاردیورو افزایش داشته است.

برای سنجش، toyota اعلام کرده است در سال۲۰۱۷ با رشد دودرصدی نسبت‌به سال۲۰۱۶ شمار ۱۰میلیون‌و۳۵۰هزاردستگاه از محصولات toyota و lexus را به فروش رسانده است.

به‌گفته مسئولین toyota، ۲۰۱۸ سال بهتری برای این کمپانی ژاپنی خواهد بود و احتمالا دم‌ها به هدف ۱۰.۵میلیون‌دستگاهی خود خواهند رسید. عددی که به‌نظر نمی‌رسد برای پشت‌سر گذاشتن volkswagen‌واگن کافی باشد.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام