سایت جامع خودرو در ایران


» ارتش nissan در خیابان‌ ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶

ارتش nissan در خیابان‌

دسته بندی : آخرین اخبار ، خودرو تاریخ : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶


تنها راه ارزیابی پیشرفت یک کمپانی در گذرگاه تحقق IT خودران، شمارش شمار خودروهایی است که درحال آزمودن این IT هستند و تابه‌امروز nissan حدودا ۷۵هزاردستگاه از این خودروها را به خیابان‌ها فرستاده است

به گزارش« آگاهی ها خودرو » ،  در حاشیه نمایشگاه ابزارها الکترونیک در لاس‌وگاس، کارلوس گون، مدیر ائتلاف renault- nissan و mitsubishi، در سخنرانی سالن کنفرانس هتل SLS جزئیات راهبرد ائتلاف renault-nissan-mitsubishi را برای خبرنگاران تبیین کرد.

nissan

nissan

در این مراسم گون اعلام کرد طی ۵سال پدران سرمایه‌گذاری یک‌میلیارد دلاری در شاخه جدیدی از سه‌شرکت انجام خواهد شد تا همکاری‌های لازم با استارت‌آپ‌ها و کمپانی‌های IT‌محور برای گسترش IT‌های موردنیاز در آینده انجام شود.

گون در پیوستگی برای خبرنگاران روشنگری داد: «حرف‌های زیادی زده می‌شود،‌ ادعاهای زیادی درخصوص IT خودران مطرح می‌شود و همچنین تاریخ‌های زیادی به تعویق می‌افتد، ولی تنها راه ارزیابی پیشرفت یک کمپانی در گذرگاه تحقق IT خودران، شمارش شمار خودروهایی است که درحال آزمودن این IT هستند و تابه‌امروز nissan بزرگ‌ترین سازنده خودروهای آزمایش IT خودران بوده است. این کمپانی حدودا ۷۵هزاردستگاه از این خودروها را به خیابان‌ها فرستاده است، که بیشتر آنها در ژاپن هستند.»

با این سخنان گون می‌توان نتیجه‌گیری کرد که راهبرد خودران این ائتلاف به شکلی روبه‌جلو پیوستگی خواهد یافت. درحالی‌که بسیاری از خودروسازان گنجایش‌ اصلی سیستم خودران را در حمل‌‌و‌نقل کسان میان محل کار و سر پناه‌ می‌دانند، گون پافشاری دارد تمام سطوح IT خودران به‌سرنویس‌اگزمپل برای مقال سیستم کمکی ماندن میان خطوط، درگاه‌های پرداخت عوارض خودکار و سیستم کمکی ورود و برونرفت به اتوبان‌ها، می‌توانند در رانندگی آسان به راننده کمک کنند.

در این راستا گون گفت: «ما قصد داریم ۴۰خودرو با سطوح گوناگون IT خودران ارائه کنیم و نمی‌خواهیم گمان بزنیم در آینده تقاضای بازار چه چیزی خواهد بود.»
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام