سایت جامع خودرو در ایران


» برخورد خودران ford ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶

برخورد خودران ford

دسته بندی : آخرین اخبار ، تصادف خودران فورد ، خودرو تاریخ : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶


گاردین گزارش داده است که یک دستگاه ford فیوژن که به‌وسیله استارت‌آپ آرگو به IT خودران مجهز شده بود، در نزدیکی دفتر مرکزی این استارت‌آپ دچار سانحه شده و دونفر از سرنشینان این خودرو را راهی بیمارستان کرده است.

به گزارش« آگاهی ها خودرو » ، گاردین گزارش داده است که یک دستگاه ford فیوژن که به‌وسیله استارت‌آپ آرگو به IT خودران مجهز شده بود، در نزدیکی دفتر مرکزی این استارت‌آپ دچار سانحه شده و دونفر از سرنشینان این خودرو را راهی بیمارستان کرده است.

برخورد خودران ford

برخورد خودران ford

شاهدان عینی در محل برخورد گفته‌اند که این خودرو درحال عبور از یک چهارراه در قسمت شرقی منطقه آلگنی پیتسبورگ بوده که یک خودروی van با گذشتن از چراغ قرمز با قسمت عقب سمت شاگرد ford فیوژن برخورد کرده است.

سخنگوی شهرداری پیتسبورگ اعلام کرده است دونفر از چهارسرنشین این خودرو آسیب جدی دیده‌اند و راهی بیمارستان شده‌اند، ولی درحال‌آماده این دونفر در شرایط ثابت به‌سرمی‌برند.

سخنگوی ford در این باره اعلام کرده است: «ما از برخورد پیش‌آمده برای خودروی آزمایشی آرگو آگاه و در حال جمع‌آوری اطلاعات لازم
هستیم.

ولی تمرکز کنونی ما روی سلامتی سرنشینان این خودرو است.» گفتنی است ford از فوریه ۲۰۱۶ سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری را روی IT خودران استارت‌آپ آرگو انجام داده است.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام