سایت جامع خودرو در ایران


» تقدیر مدیران‌خودرو ازمشتريان چري تيگو٥ با بيشترين كاركرد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶


تقدیر مدیران‌خودرو ازمشتريان چري تيگو٥ با بيشترين كاركرد
شركت مديران خودرو روز پنجشنبه طي مراسمي در یکتا خدمات پس از فروش این شرکت، از مشتريان خودروي تيگو ۵ كه داراي كاركرد بالايي بودند تقدیر کرد.

بابك صدرايي مدير بازاريابي چري در کنفرانس خبری این مراسم بيان کرد: chery تيگو ٥ که به‌سرنویس نخستین فرآورده chery در بازار ایران شناخته می‌شود، توانسته در درازا ٢ سال از حضور خود در بازار ايران، رضايت كامل مشتريان را کسب کند. همچنین وی در پیوسته افزود، مدیران‌خودرو اولين شركت داخلي است كه توانست گارانتي ٥ سال يا ١٥٠ هزار كيلومتر را روي محصولات چري پیمان دهد. همچنين سال گذشته سازمان ارزيابي استاندارد كشور، chery تیگو ۵ را با كيفيت‌ترين کراس‌اوور بازار تا محدوده ١٠٠ ميليون تومان گزینش کرد. از سوي ديگر فروش بيش از ٢٥ هزار دستگاه خودرو و رضايتمندي بالای مشتريان، گواهی بر موفقيت تيگو ٥ در بازار ایران بوده است. مدیر بازاریابی chery در ایران، همچنين درباره برنامه‌هاي آتي این برند در بازار جهانی نیز توضیحاتی داد. نکته قابل پروا در این مراسم، حضور مشتریان تیگو ۵ از سراسر کشور بوده که با خودروی خود کارکردی بیش از ۵۰ هزار کیلوتر را داشتند. در گفت‌و‌گو با برخی از مالکان تیگو ۵ از چگونگی آشنایی با این برند، میزان رضایتمندی از خودرو و خدمات پس از فروش این شرکت سوالاتی را پرسیدیم. یکی ازمشتریان که حدودا یک سال و نیم پیش به پیشنهاد یکی از آشنایان اقدام به خرید تیگو ۵ کرده بود، از گزینش خود به انگیزه داشتن امکانات رفاهی پسندیده، عملکرد پذیرفتنی و خدمات پس از فروش پسندیده، خوشنودی کامل داشته و خرید این خودرو را به دیگران نیز پیشنهاد کرد. همچنین یکی دیگر از مشتریان که خودرویش کارکردی بیش از ۵۰ هزار کیلومتر داشته، از کیفیت خودروی خود در درازمدت سخن گفت و از ارائه خدمات پس از فروش با قیمتی پسندیده خوشنودی داشت.
یکی از نکات قابل پروا در این مراسم، بیان اهداف و برنامه‌های شرکت مدیران‌خودرو بوده که از چندی پیش اقدام به عرضه محصولات chery از آنگونه تیگو ۵ و آریزو ۵ توربو تحت مدل ۹۷ کرده است. در این طرح، فروش ویژه با شرایط استثنایی و تحویل فوری خودرو چهره می‌گیرد که این فرمایش در راستای ارج به حقوق مشتریان از سوی این شرکت انجام گرفته است.
افزون بر این شرکت مدیران‌خودرو با راه اندازی یک کمپین اینستاگرامی با نام I love My Chery، قصد دارد تجربیات مشتریان خود در زمینه به کارگیری محصولات برند chery را به اشتراک بگذارد. این کمپین برای بهره‌گیری و سهیم‌سازی همگان از ایده‌ها و تجارب مثبت مشتریان خودروهای chery شکل گرفته است. chery‌سواران می‌توانند در این کمپین با بیان ویژگی‌های خودروهای chery یا نکات آموزشی، بازگویی یادبود یا تجربه متفاوت خود با محصولات chery و یا هرگونه محتوای خلاقانه دیگری‌، تجربیات خود را در گزین کردن دیگر دلبستگی‌مندان به این برند بگذارند. همچنین chery سواران با شرکت در این کمپین می‌توانند بیست و پنجم هرماه در قرعه‌کشی سه دستگاه گوشی موبایل هوشمند و پانزده ماکت خودروی chery شرکت کنند.

در این مراسم وقتی با مالکین خودروهای تیگو۵ گفتگو می کردیم، بیشتر خوشنودی خوبی را از خودرو خود داشتند. نکته دلنشین این بود که به تایید چند تن از مالکان این خودرو هزینه های جاری تیگو۵ بخردانه بوده و در هر سرویس دوره ای ۱۰ هزار کیلومتر، هزینه نزدیک ۲۲۰ هزار تومان را دارد. برخی مالکان از کشش خودرو در جاده های کوهستانی نیز خوشنود بودند و از طرفی مصرف سوخت این کراس اوور چینی را عامل برتری دم میان رقبا می دانستند.

تازه ها روابط همگانی مدیران خودرولینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام