سایت جامع خودرو در ایران


» تقدیر مدیران‌خودرو ازمشتریان chery تیگو٥ با بیشترین کارکرد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶


شرکت مدیران خودرو روز پنجشنبه طی مراسمی در یکتا خدمات پس از فروش این شرکت، از مشتریان خودروی تیگو ۵ که دارای کارکرد بالایی بودند تقدیر کرد.

شرکت مدیران خودرو روز پنجشنبه طی مراسمی در یکتا خدمات پس از فروش این شرکت، از مشتریان خودروی تیگو ۵ که دارای کارکرد بالایی بودند تقدیر کرد.
بابک صدرایی مدیر بازاریابی chery در کنفرانس خبری این مراسم بیان کرد: chery تیگو ٥ که به‌سرنویس نخستین فرآورده chery در بازار ایران شناخته می‌شود، توانسته در درازا ٢ سال از حضور خود در بازار ایران، خوشنودی کامل مشتریان را کسب کند. همچنین وی در پیوسته افزود، مدیران‌خودرو نخستین شرکت درونی است که توانست گارانتی ٥ سال یا ١٥٠ هزار کیلومتر را روی محصولات chery پیمان دهد. همچنین سال گذشته سازمان ارزیابی استاندارد کشور، chery تیگو ۵ را با کیفیت‌ترین کراس‌اوور بازار تا محدوده ١٠٠ میلیون تومان گزینش کرد. از سوی دیگر فروش بیش از ٢٥ هزار دستگاه خودرو و رضایتمندی بالای مشتریان، گواهی بر کامیابی تیگو ٥ در بازار ایران بوده است. مدیر بازاریابی chery در ایران، همچنین درباره برنامه‌های نیاکان این برند در بازار جهانی نیز توضیحاتی داد. نکته قابل پروا در این مراسم، حضور مشتریان تیگو ۵ از سراسر کشور بوده که با خودروی خود کارکردی بیش از ۵۰ هزار کیلوتر را داشتند. در گفت‌و‌گو با برخی از مالکان تیگو ۵ از چگونگی آشنایی با این برند، میزان رضایتمندی از خودرو و خدمات پس از فروش این شرکت سوالاتی را پرسیدیم. یکی ازمشتریان که حدودا یک سال و نیم پیش به پیشنهاد یکی از آشنایان اقدام به خرید تیگو ۵ کرده بود، از گزینش خود به انگیزه داشتن امکانات رفاهی پسندیده، عملکرد پذیرفتنی و خدمات پس از فروش پسندیده، خوشنودی کامل داشته و خرید این خودرو را به دیگران نیز پیشنهاد کرد. همچنین یکی دیگر از مشتریان که خودرویش کارکردی بیش از ۵۰ هزار کیلومتر داشته، از کیفیت خودروی خود در درازمدت سخن گفت و از ارائه خدمات پس از فروش با قیمتی پسندیده خوشنودی داشت.

 

 

یکی از نکات قابل پروا در این مراسم، بیان اهداف و برنامه‌های شرکت مدیران‌خودرو بوده که از چندی پیش اقدام به عرضه محصولات chery از دسته تیگو ۵ و آریزو ۵ توربو تحت مدل ۹۷ کرده است. در این طرح، فروش ویژه با شرایط استثنایی و تحویل فوری خودرو چهره می‌گیرد که این فرمایش در راستای بزرگداشت به حقوق مشتریان از سوی این شرکت انجام گرفته است.
افزون بر این شرکت مدیران‌خودرو با راه اندازی یک کمپین اینستاگرامی با نام I love My Chery، قصد دارد تجربیات مشتریان خود در زمینه به کارگیری محصولات برند chery را به اشتراک بگذارد. این کمپین برای بهره‌گیری و سهیم‌سازی همگان از ایده‌ها و تجارب مثبت مشتریان خودروهای chery شکل گرفته است. chery‌سواران می‌توانند در این کمپین با بیان ویژگی‌های خودروهای chery یا نکات آموزشی، بازگویی یادبود یا تجربه متفاوت خود با محصولات chery و یا هرگونه محتوای خلاقانه دیگری‌، تجربیات خود را در برگزیدن دیگر دلبستگی‌مندان به این برند بگذارند. همچنین chery سواران با شرکت در این کمپین می‌توانند بیست و پنجم هرماه در قرعه‌کشی سه دستگاه گوشی موبایل هوشمند و پانزده ماکت خودروی chery شرکت کنند.
 لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام