سایت جامع خودرو در ایران


» خودروهایی که بیش از همه در برگزیدن مالکان می‌مانند! ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶


اگرچه این رویه در بیرون از ایران هرروز نادرتر می‌شود ولی برخی کسان خودروهای خود را به مدت ۱۵ سال یا بیشتر نگهداری می‌کنند.

برای مشخص کردن ۱۰ خودرویی که مالکان ۱۵ سال یا بیشتر نگه می‌دارند، iSeeCars.com بیش از ۶۵۰ هزار دستگاه خودروی مدل ۱۹۸۱ تا ۲۰۰۲ را که در سال ۲۰۱۷ فروخته شده‌اند تحلیل کرده است. شکیبیدن اینکه هر ۱۰ خودروی آماده در این لیست برای ۱۵ سال یا بیشتر در برگزیدن مالکان اولیه باشد کمینه ۱٫۷ برابر بیشتر از دیگر مدل‌ها بوده و اساساً لیست پیش رو تحت چیرگی یک خودروساز است.

برای آشنایی با این خودروها و هنگام یک خودروساز با ما همراه باشید!

  1. toyota آوالون

toyota آوالون 2001
۱۱٫۷ درصد مالکان اولیه آوالون این خودرو را به مدت ۱۵ سال یا بیشتر در برگزیدن داشته‌اند. این میزان تملک یک خودرو ۱٫۷ برابر بیشتر از حد میانه نگهداری خودروها بوده و مایه شده آوالون در رتبه دهم لیست ما جا خوش کند.

  1. honda CR-V

honda CR-V
یکی از دو خودروی honda که در لیست حضور دارد CR-V است که ۱۱٫۹ درصد مالکان اولیه هنگام ۱۵ سال یا بیشتر با این خودرو زندگی کرده است. همانند آوالون، شکیبیدن اینکه CR-V در برگزیدن مالکان اولیه به مدت ۱۵ سال یا بیشتر بماند ۱٫۷ برابر بیشتر از حد میانه است.

  1. toyota تاکوما

toyota تاکوما
مالکان toyota تاکوما ۱٫۸ برابر بیشتر از میزان میانه پیکاپ ژاپنی خود را برای ۱۵ سال یا بیش از هنگام نگه می‌دارند. ۱۲٫۴ درصد از مالکان اولیه این خودرو به مدت ۱۵ سال یا بیشتر با پیکاپ خود دمخور بوده‌اند.

  1. toyota سکویا

toyota سکویا
بازهم خودروی دیگری از toyota در این لیست که البته شاسی‌بلند بوده و ۱۲٫۸ درصد مالکان اولیه به میزان ۱۵ سال یا بیشتر خودروی سکویا را نگه داشته‌اند. این میزان وفاداری به یک خودرو ۱٫۹ برابر بیشتر از حد میانه است.

  1. honda اودیسه

honda اودیسه
دیگر فرآورده honda که در لیست حضور دارند مینی van اودیسه است. iSeeCars.com فهمیده که ۱۲٫۸ درصد مالکان اودیسه هنگام را برای ۱۵ سال یا بیشتر در گاراژ خانه پارک می‌کنند که رکوردی همانند با سکویای رده هفتمی می‌باشد.

  1. toyota راو ۴

toyota راو 4
این خودرو یکی از پرفروش‌ترین کراس اوورهای کنونی بوده و ۱۴٫۳ درصد از مالکان اولیه هنگام را به مدت ۱۵ سال یا بیشتر نگه می‌دارند. بدین ترتیب شکیبیدن اینکه یک راو ۴ به مدت ۱۵ سال یا بیشتر در تملک مالک اصلی باقی بماند ۲٫۱ بار بیشتر از میزان میانه است.

  1. toyota پریوس

toyota پریوس
تنها خودروی هیبریدی این لیست پریوس است که دیدن هنگام در لیست شاید سورپرایز کننده باشد زیرا نمونه‌های اولیه پریوس به اندازه مدل‌های کنونی دوست داشتنی یا آرام نبوده‌اند؛ ولی هنوز هم ۱۵ درصد مالکان اصلی پریوس به مدت ۱۵ سال یا بیشتر با این خودرو همراه بوده‌اند که ۲٫۲ بار بیشتر از حد میانه است.

  1. toyota توندرا

toyota توندرا
یک پیکاپ دیگر از toyota که در لیست حضور دارد توندرا است که با میزان وفاداری ۱۵ ساله یا بیشتر ۱۵٫۷ درصدی در رده سوم جای گرفته است. این رکورد مایه شده توندرا ۲٫۳ بار بیشتر از حد میانه در گاراژ مالکان و به مدت ۱۵ سال یا بیشتر باقی بماند.

  1. toyota سی نا

toyota سی نا
در سنجش با honda اودیسه، مالکان بیشتری تصمیم می‌گیرند toyota سی نا را به مدت ۱۵ سال یا بیشتر نگه دارند. داده‌ها نشان می‌دهند ۱۷٫۱ درصد مالکان اصلی سی نا این خودرو را نگه می‌دارند که ۲٫۵ برابر بیشتر از میزان میانه نگریستن شده است.

  1. toyota هایلندر

toyota هایلندر
خب همان‌گونه که نگریستن کردید این لیست کاملاً در قبضه toyota بوده و تنها خودرویی که شکیبیدن دارد ۲٫۷ برابر بیشتر از میزان میانه و به مدت ۱۵ سال یا بیشتر در برگزیدن مالک اصلی بماند شاسی‌بلند هایلندر است. رویهمرفته ۱۸٫۳ درصد از مالکان اصلی این خودرو دوست داشته‌اند که هایلندر را کمینه به میزان ۱۵ سال در برگزیدن داشته باشند.

ماندگارترین خودروها

منبع: autoguideلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام