سایت جامع خودرو در ایران


» راه اندازی یکتا ویژه الکتریکی‌ها در volkswagen‌واگن ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶


به گزارش هفته‌نامه اتوکار گروه خودروسازی volkswagen‌واگن، برای پیشبرد راهبرد‌های خود در حمل‌ونقل برقی، بخش جدیدی را به واحدهای خود اضافه کرده و توماس اولبریچ مدیر پیشین لجستیک و فرآوری را در راس این یکتا تازه‌راه اندازی پیمان داده است.

توماس اولبریچ

توماس اولبریچ

اولبریچ وظایف خود در پست جدید را از ابتدای ماه فوریه آغاز خواهد کرد و یکی از اهداف مهم او هماهنگ‌سازی پلت‌فرم جدید MEB این کمپانی با پیشرانه‌های برقی است.

پیمان است آندریاس توستمان از مدیران پیشین سئات، به‌جای اولبریچ وظیفه مدیریت لجستیک و فرآوری volkswagen‌واگن را برعهده بگیرد. با این روند چشمداشت می‌رود نتایج چشمگیر راهبرد‌های حمل‌ونقل برقی volkswagen‌واگن تا سال ۲۰۲۰ قابل‌نگریستن باشند.

بر پایه برنامه در ۲۰۲۰ volkswagen‌واگن با به کارگیری پلت‌فرم یادشده، خودروهایی برمبنای دوخودروی مفهومی آی.دی هاچ‌بک و شاسی‌بلند آی.دی کراز را وارد بازار خواهد کرد.

وظیفه اولبریچ این است که مراحل گسترش این دوخودرو و دیگر اعضای خانواده تمام‌الکتریکی volkswagen‌واگن به‌درستی انجام پذیرد و البته زیرساخت‌های لازم برای به کارگیری این خودروها نیز فراهم شود. بنابراین باید شبکه شارژ تند این خودروها کمینه در سرتاسر اروپا تعبیه شود.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام