سایت جامع خودرو در ایران


» ماشین‌های لوکس گران‌ترین فوتبالیست‌های جهان ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶


گرانقیمت‌ترین بازیکنان دنیای فوتبال به‌طور معمول سوار گران‌ترین خودروهای جهان می‌شوند. کوتینیو گواه خوبی برای این ادعاست. او در لیورپول porsche، ford فوکوس و رنجروور سوار می‌شد و حالا به‌محض ورود به بارسلونا، شرکت خودروسازی audi با اهدای پسینیان مدل خودروی Q7 از او پیشباز کرده است.

به گزارش« آگاهی ها خودرو » ، بار دیگر یکی از گران‌ترین انتقال‌های بازیکن در جهان فوتبال پیشامد افتاد و پای یک خودروساز نامدار هم به میان آمد.چند روز پیش فیلیپه کوتینیو، بازیکن برزیلی با مبلغ۱۶۰‌میلیون‌یورو به باشگاه بارسلونا پیوست. بدین سان کوتینیو ملقب به «جادوگر کوچک» پس از نیمار و کیلیان امباپه به سومین بازیکن گرانقیمت تاریخ فوتبال تبدیل شده است.

البته کیلیان امباپه به‌‌رغم انتقال ۱۸۰میلیون‌یورویی به‌انگیزه انتقال قرضی در فصل نخست را می‌توان از این لیست بیرون کرد تا کوتینیو دومین بازیکن گرانقیمت جهان باشد. بند فسخ پیمان نامه این ستاره برزیلی ۴۰۰میلیون‌یورو اعلام شده است. پس‌از امضای این پیمان نامه بود که شرکت audi دست‌به‌کار شد و یکی از پسینیان خودروهای خود در سال ۲۰۱۸ و یعنی مدل Q7 را به کوتینیو هدیه داد تا باردیگر امضای audi پای یکی از بزرگ‌ترین دگرگونی ها ورزشی در جهان باشد.

به‌نظر می‌رسد راهبرد اصلی این شرکت بزرگ آلمانی بیش‌از دم‌که تبلیغ در رسانه‌ها باشد، حضور در رویدادهاست. البته اواخر سال میلادی گذشته audi به‌سرنویس پشتیبان مالی باشگاه بارسلونا، پسینیان مدل خودروهای خود را به ستاره‌های کاتالان‌ها اهدا کرد.

پیشباز از کوتینیو با audi

ولی کوتینیو یکی از ماشین‌باز‌ترین بازیکنان باشگاه لیورپول بود و احتمالا به این روند در باشگاه جدیدش هم پیوستگی خواهد داد. او زمانی‌که در انگلستان حضور داشت ماشین‌های لوکس و گرانقیمتی سوار می‌شد ازجمله یک رنجروور که یک خودروی شاسی‌بلند سواری شهری ـ بیابانی لوکس است.

پیشباز از کوتینیو با audi

پیشباز از کوتینیو با audi

دلچسب است بدانید فرآوری رنجروور زمانی آغاز شد که پس از جنگ‌جهانی دوم، انگلیسی‌ها می‌خواستند یک خودروی دودیفرانسیل درونی به‌جای دو دیفرانسیل آمریکایی jeep‌ویلیز کاربرد کنند.

به‌هرحال کوتینیو در انگلیس یک ford‌فوکوس آمریکایی و یک porsche ایتالیایی هم در انگلیس سوار می‌شد تا جمع ماشین‌های لوکس او در آبخوست (abxast) تکمیل شود. به‌نظر می‌رسد کلکسیون خودرویی این بازیکن جدید بارسلونا باحضور در این تیم با گونه ها مدل از خودروهای audi کامل‌تر هم می‌شود.

نیمار و خودروهای رنگارنگ

نیمار سال گذشته میلادی از بارسلونا به‌رقم ۲۲۲میلیاردیورو به پاری‌سن‌ژرمن پیوست و حالا بارسایی‌ها او را را یک خائن بزرگ قلمداد می‌کنند.

نیمار و خودروهای رنگارنگ

نیمار و خودروهای رنگارنگ

نیمار داشتن ماشین‌های لوکس را از رویاهای دوران سخت کودکی‌اش می‌داند و از زمانی هم که به تیم سرشناس فرمانروایی کاتالان پیوست و تاکنون که به تیم نامدار پاریسی رفته و به‌شدت به دنبال تحقق این رویاست. نیمار یک ماشین فراری۴۵۸ قرمزرنگ سرشناس در بارسلونا داشت.

‌ماشین‌های دیگر نیمار، ولووی ۷۵هزاردلاری، porsche‌سفید ۱۷۵هزاردلاری و آئودی۲۴۶هزاردلاری است. البته نیمار هلی‌کوپتر و کشتی ۸‌میلیون‌دلاری هم دارد. در کنار این خودروها نیمار چند مدل از خودروهای audi را هم از این شرکت خودروساز آلمانی گرفته است.

دمبله با بنز به بارسلونا آمد

عثمان دمبله فرانسوی در پست مهاجم برای باشگاه فوتبال اسپانیایی بارسلونا و تیم ملی فرانسه بازی می‌کند. او سال گذشته از دورتموند به‌مبلغ ۱۵۰‌میلیون‌یورو به بارسلونا آمد.

عثمان دمبله

عثمان دمبله

او پیش‌از پیوستن به بارسلونا یک مرسدس‌بنز داشت که اتفاقا حاشیه‌ساز هم بود چراکه دمبله پیش از پایانی شدن قراردادش با خودروی مرسدس‌بنز مشکی خود، وسایلش را از منزلش برداشت و با سرعت بالا محل را ترک کرد تا از چنگ مسئولان دورتموند گریز کند.

دمبله پس از پیوستن به بارسلونا مانند کوتینیو یک audi با کلاس پسینیان مدل ۲۰۱۸ هم دریافت کرد و با سن کمی که دارد تا چند سال آینده کلکسیون خودرویی برای خود در میان بازیکنان ماشین‌باز بارسلونا درست خواهد کرد.

گرت بیل کهکشانی‌ها

گرت بیل هافبک ولزی در تابستان ۲۰۱۳ از تیم تاتنهام با با ۱۰۰میلیون‌یورو به رئال‌مادرید منتقل شد تا پسر ولزی، رکورد گران‌ترین پیمان نامه تاریخ را در دم زمان به‌نام خودش کند. او اکنون ۲۸ساله است و احتمالا به‌زودی از رئال جدا می‌شود چراکه در فهرست فروش پیمان گرفته است.

گرت بیل کهکشانی‌ها

گرت بیل کهکشانی‌ها

از آنجا که بیل عاشق ماشین‌های سرعتی بوده، خانه این بازیکن چپ‌پا تبدیل به یک نمایشگاه خانگی گونه ها مدل‌های ماشین شده است. رنجروور سفیدرنگ یکی از خودروهایی است که بیل دلبستگی زیادی به دم دارد.

او یک ماشین مرسدس کلاس‌سی‌کوپه به رنگ مشکی هم دارد. این یکی از اسپورت‌ترین مدل‌های این خودرو است که می‌تواند در ۴. ۵ ثانیه از سرعت صفر به صدکیلومتر برسد.

بیل یک خودروی آوئودی و همچنین یک lexus آرایکس هم دارد. او امسال مانند بقیه ستاره‌های رئال‌مادرید، پسینیان مدل audi ۲۰۱۸ را دریافت کرد.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام