سایت جامع خودرو در ایران


» نگرانی‌های وزیرکسب‌وکار بریتانیا ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶

نگرانی‌های وزیرکسب‌وکار بریتانیا

دسته بندی : آخرین اخبار ، خودرو تاریخ : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶


هفته گذشته جرج کلارک وزیر کسب‌وکار بریتانیا به پاریس رفت تا با کارلوس تاوارس مدیرعامل گروه خودروسازی PSA درباره بیرون فرستادن کارمندان کارخانه واکسهال در بندر السمر گفت‌وگو کند.

به گزارش« تازه ها خودرو » ،  پیش‌ازاین گروه PSA اعلام کرده بود که قصد دارد ۲۵۰‌تن از کارکنان کارخانه خود در شمال غربی انگلستان را بیرون فرستادن کند. این در حالی است که سال گذشته نیز ۴۰۰‌تن از کارکنان این کارخانه بیرون فرستادن شده بودند تا زمان کار و جنبش این کارخانه از دو شیفت به یک شیفت کاهش پیدا کند.

باتوجه به انتشار اعلامیه جدید درخصوص بیرون فرستادن ۲۵۰‌تن دیگر از کارمندان این خط مونتاژ، این بردباری می‌رود کارخانه باره اشاره که درحال‌آماده وظیفه فرآوری مدل آسترا برای هر دو برند واکسهال و اوپل را برعهده دارد، به کلی تعطیل شود.

تنها تفاوت مدل‌های واکسهال و اوپل آسترا در لوگوی نصب‌شده روی جلوپنجره، صندوق، فرمان و رینگ‌‌های این خودرو است.

به گزارش رویترز، کلارک و تاوارس در گفت‌وگوی خود مسائل مختلفی را بررسی کردند و همچنین پیمان شد دیدار مجددی برای پیوسته گفت‌وگوها انجام شود.

چشمداشت می‌رود که PSA تصمیم پایانی خود را درباره سرمایه‌گذاری بیشتر برای ساخت مدل‌های جدید در کارخانه‌های بریتانیایی واکسهال برای بازار این کشور یا قطع همکاری با این کشور، باتوجه‌به بیرون‌شدن بریتانیا از اتحادیه اروپا گرفتن کند.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام