سایت جامع خودرو در ایران


» پیش از رشد درخواست اقدام کنید ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶

پیش از رشد درخواست اقدام کنید

دسته بندی : اخبار عادی ، خودرو تاریخ : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶


به گزارش« آگاهی ها خودرو » ، این روزها در‌حالی‌که عده‌ای از مشتریان چشمداشت کاهش بها‌ها را دارند ولی به راستی بهترین زمان خرید خودرو است چراکه با نزدیک شدن به شب جشن، بها‌ها غیرواقعی می‌شود.

به راستی تا امروز افزایش بها‌ها انگیزه ها متعددی داشته است ولی هیچ‌کدام به‌خاطر بالا رفتن میزان درخواست نبوده است. بسته بودن ثبت‌سفارش‌ها برای مدت شش‌ماه‌، افزایش نرخ ارز و سپس دگرگونی ها بنیادین در آیین‌نامه واردات هرکدام به‌تنهایی برای افزایش بها‌ها کافی بوده‌اند، حال آنکه از ابتدای تیرماه امسال کلیه این رویدادها رخ داده است‌.

6 مولفه‌ اصلی کارایی‌گذار بر بها خودرو در بازار ایران

برای خرید خودرو تا شب جشن صبر نکنید

با این هستی افزایش بها‌هایی که تاکنون به‌چهره رسمی و غیررسمی رخ داده، به‌انگیزه افزایش درخواست نبوده است بلکه انگیزه ها ذکر‌شده مایه افزایش بها های رسمی و غیررسمی خودروها تابه‌حال شده است ولی حال با نزدیک شدن به بازار شب جشن و افزایش درخواست برای خرید یا ی خودرو برای مسافرت‌های نوروزی مایه افزایش بیشتر بها‌ها خواهد شد.

به راستی تا اینجای سال با هستی افزایش بها‌ها به‌انگیزه ها ذکر‌شده ولی به علت کم بودن میزان درخواست بها خودرو‌ها تحت کارایی نیاز بازار افزایش چندانی نداشته و انگیزه ها دیگری، افزایش بها‌ها را رقم زده است.

حال ولی با اشاره به افزایش درخواست به‌انگیزه نزدیک شدن به بازار شب جشن بها خودروهای وارداتی و درونی افزایش محسوسی خواهند یافت به‌خصوص این افزایش بها‌ها در بهمن‌ماه رخ خواهد داد‌.

رشد تقاضای خودروها در نیمه دوم بهمن‌ماه و نیمه‌نخست اسفندماه به اوج خود خواهد رسید. بنابراین اگر قصد خرید دارید و تا امروز این کار را نکرده‌اید بیش از این، زمان را از دست ندهید و به امید کاهش بها‌ها نباشید‌.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام