سایت جامع خودرو در ایران


» کوییک اواخر دی ماه می آید ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶

کوییک اواخر دی ماه می آید

دسته بندی : اخبار عادی ، خودرو ، کوییک تاریخ : یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶


به گزارش آگاهی ها خودرو ،بر پای بست راهبرد گروه خودروسازی سایپا و عرضه محصولات جدید و با هدف پاسخ  به نیاز بازار و برپایی تنوع در سبد محصولات، پیش فروش خودرو جدید کوییک از اواخر دی ماه آغاز خواهد شد.

بر پای بست این آگاهی ها، طراحی خودرو کوییک که از محصولات جدید گروه خودروسازی سایپا  است و بدست مهندسان درونی انجام شده، از آغاز سال ۹۴ آغاز شد و با برگزاری چندین کلینیک خودرو با حضور مشتریان در مقاطع زمانی گوناگون، کوشش شد نظرات و خواسته های مشتریان دریافت شود و این فرآورده با بیشترین انطباق شدنی با نظرات دریافت شده طراحی شود و برهمین پای بست این خودرو با ظاهری بروز، جوان پسند و اسپرت طراحی و دگرگونی جدیدی را در گروه خودروسازی سایپا برپایی کرده است.

در طراحی این خودرو که با به کارگیری دانش و تخصص طراحان استایل در پژوهشگاه و نوآوری سایپا انجام شده، چهره تهاجمی و نیرومند در نظر گرفته شده که از ویژگی  خودروهای کراس اوور است.

همچنین در تریم درونی این خودرو نیز کوشش شده با به کارگیری قطعات تزئینی چون کروم نمودن برخی از قطعات، تغییر رنگ و دو دوخته شدن پارچه صندلی ها و … نسبت به محصولات پیشین تمایز برپایی شود.

افزون بر این در طراحی این خودرو امکانات ایمنی چون ترمز ABS و EBD، سیستم مهار پایداریESC، سیستم پایش فشار باد تایرهاTPMS، سیستم هشدارسرقت با بوق خودروVAS، سیستم ضد دزدی ایموبلایزر و … در نظر گرفته شده است.

این خودرو مجهز به سیستم استارت دکمه ای، فرمان برقی، نمایشگر لمسی ۷ اینچی، دوربین دید عقب، سنسور پارک دنده عقب، کروز مهار و.. است و فرمان برقی این خودرو برای نخستین بار در محصولات ساخت تو یا درون سایپا کاربرد شده است. همچنین در این خودرو از گیربکس ربات CVT کاربرد شده که برای نخستین بار در محصولات فرآوری تو یا درون سایپا کاربرد شده است.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام