سایت جامع خودرو در ایران


» فرآوری در Iran KHodro تبریز از مرز ۷۰ هزار دستگاه خودرو عبور کرد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶


به گزارش تازه ها خودرو ،حاجی زاد منصور، مدیرعامل این شرکت از فرآوری بیش از ۷۰ هزار دستگاه گونه ها samand و سورن در این گردآور تازه ها داد.

وی اظهار کرد: این شمار خودرو در ۹ کلاس گوناگون فرآوری و با بهره گیری از نیروی انسانی کاردان و توانمند بومی به بازار خودرو عرضه شده است.

 

حاجی زاد منصور بیشترین شمار فرآوری در مدل های یاد شده را مربوط به فرآورده samand EF7پایه گازسوز اعلام کرد و گفت: در امسال بهره این گونه samand به انگیزه نیاز و درخواست بازار در خطوط فرآوری Iran KHodro تبریز به طور چشمگیری افزایش داشته است.

 

مدیرعامل Iran KHodro تبریز تأکید کرد: در گروه خودروهای سبک در بخش سواری و در کلاس قیمتی پایین‌تر از ۵۰ میلیون تومان، فرآورده samand و سورن از محصولات Iran KHodro تبریز توانسته در پسینیان ارزیابی انجام شده خودروهای ساخت تو یا درون بدست شرکت بازرسی کیفیت استاندارد ایران با کسب دو ستاره کیفیت در رده خودروهای باکیفیت درونی پیمان گیرد.

 

وی افزود: با تمهیدات لازم و برنامه ریزی های ریزبین در نیمه دوم سال ۹۶ دورخیز فرآوری ۱۰۰ هزار دستگاه خودرو تا پایان امسال در دستور کار پیمان گرفته است.

 

مدیرعامل Iran KHodro تبریز همچنین به جداسازی فرآوری محصولات این شرکت اشاره کرد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون این شرکت ۴۸ هزار و ۹۷۱ دستگاه samand EF7 بنزینی و پایه گاز سوز، ۱۶ هزار و ۶۳۴ دستگاه samand مالتی پلکس XU7 ، ۳ هزار و ۶۲۶ دستگاه سورن عادی و ۸۵۲ دستگاه سورن توربوشارژر فرآوری و به بازار هدف عرضه کرده است.

 

گفتنی است شرکت Iran KHodro تبریز از ابتدای تأسیس تاکنون با تکیه بر نیروی انسانی بومی بالغ بر ۷۵۰ هزار دستگاه خودرو فرآوری کرده است.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام