سایت جامع خودرو در ایران


» نگین سرویس، همان یاری رسانی نیست! ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶

نگین سرویس، همان یاری رسانی نیست!

دسته بندی : خودرو تاریخ : دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶


نگین خودرو در راستای ارتقا سطح خدمات پس از فروش خود، از نزدیک یک سال پیش در کنار گسترش شبکه خدمات پس از فروش، اقدام به راه‌اندازی خدمت ویژه‌ای با سرنویس نگین سرویس کرده است، خدمتی جدا که هدف اصلی دم مدیریت زمان و سپس هزینه مشتریان نگین خودرو در سرویس‌های دوره‌ای است.

نگین خودرو در راستای ارتقا سطح خدمات پس از فروش خود، از نزدیک یک سال پیش در کنار گسترش شبکه خدمات پس از فروش، اقدام به راه‌اندازی خدمت ویژه‌ای با سرنویس نگین سرویس کرده است، خدمتی جدا که هدف اصلی دم مدیریت زمان و سپس هزینه مشتریان نگین خودرو در سرویس‌های دوره‌ای است.
خودروهای یاری رسانی دیگر شرکت‌ها بیش از هر چیز از سوی مشتریان آنها در مواقع ویرانی خودروها از خدمات دم‌ها کاربرد می‌شود. نگین خودرو، نماینده رسمی renault در ایران ولی علاوه بر ارائه سرویس‌های امدادی در سراسر کشور و در راستای ارتقا خدمت‌رسانی به مالکین محصولات وارداتی renault، بیش از یک سال است خدمت ویژه‌ای با سرنویس “نگین سرویس” را ارائه داده است، خدمتی که هدف اصلی دم امکان مدیریت زمان از سوی مشتریان است.

 

نگین سرویس، خدمتی فراتر از یاری رسانی
نگین خودرو جهت آسودگی گمان مالکین محصولات وارداتی renault دو سرویس متفاوت را با عناوین “یاری رسانی نگین خودرو” و “نگین سرویس” ارائه می‌کند که هرچند شاید از دید عموم هردوی دم‌ها یکسان باشند ولی تفاوت‌های مهمی با هم دارند تا جایی که خدمات “نگین سرویس” بسیار فراتر از دم چیزی است که به‌طور همگانی از خودروهای امدادی می‌بیند.
یاری رسانی نگین خودرو وظیفه خدمت‌رسانی ۲۴ ساعته به خودروهای renault را دارد که به هر انگیزه دچار دشوار شده و از جنبش باز ایستاده‌اند. برای این منظور یاری رسانی نگین خودرو با حضور در محل خودرو – در زمان کمتر از ۴۰ دقیقه برای درخواست های تو یا درون شهر و زمان تقریبی ۷۰ دقیقه برای درخواست مشتریان در بیرون از هر شهر – نسبت به تعمیرات لازم اقدام می‌کند تا در چهره امکان خودرو بتواند به جنبش پیوستگی دهد و در چهره نیاز برای تعمیرات بنیادی‌تر به نمایندگی‌ها برسد. نگین سرویس ولی وظیفه‌ای متفاوت و جدا را بر دوش دارد و دم ارائه سرویس‌های دوره‌ای و دیگر سرویس‌ها در محل مشتری است و دقیقا همین مسئله تمایز خدمات نگین سرویس با سرویس‌های یاری رسانی را نشان می‌دهد.
در سال ۹۵ شمار پاسخگویی به درخواستهای سرویس مشتریان ۳۶۰۰ خودرو بوده که این شمار تا پایان امسال به بیش از ۱۲ هزار خودرو و برابر ۳۰۰ درصد رشد خواهد رسید.

 

 

نگین سرویس چه می‌کند؟
همان‌گونه که سرنویس شد وظیفه نگین سرویس ارائه سرویس‌های دوره‌ای در محل مشتری است. برتری بزرگ این سرویس، گزینش زمان و محل ارائه سرویس از سوی مشتریان است و بدین سان مشتریان محصولات وارداتی renault می‌توانند با کمک نگین سرویس زمان خود را به‌خوبی مدیریت کنند و البته در زمان دم‌ها نیز صرفه‌جویی خواهد شد چراکه برای انجام سرویس‌های دوره‌ای نیازی به حضور در نمایندگی‌های خدمات پس از فروش نخواهد بود.
فرض کنید زمان سرویس‌های ادواری خودروی‌تان فرا رسیده است. در حالت عادی برای این منظور باید با نمایندگی‌ها تماس بگیرید و زمانی را برای حضور در نمایندگی هماهنگ کرده و در زمان مقرر به نمایندگی بروید. همه این‌ها وقت‌گیر است و در زندگی پرمشغله امروزی، صرف چنین وقتی می‌تواند برای بسیاری از مالکین محصولات renault دشوار باشد. نگین خودرو ولی راه‌حلی بهتری دارد چراکه بس است با نگین سرویس تماس بگیرید و زمان و محل موردنظر خود را بگویید تا خودروهای نگین سرویس در زمان تعیین شده و در محل موردنظر شما آماده شده و با امکانات موجود در این خودروها نسبت به ارائه سرویس‌های دوره‌ای برای خودرو اقدام کنند.
 

 

از نگین سرویس چه بخواهیم؟
هرچند فرزانش کلی کاری نگین سرویس ارائه سرویس‌های دوره‌ای در محل است ولی این ‌همه خدمات نگین سرویس نیست و نگین خودرو حتی پا را فراتر نیز گذاشته است چراکه با کمک نگین سرویس می‌توانید حتی بازدیدهای پیش از سفر و یا تعمیرات جزئی غیر امدادی را نیز انجام دهید.
به‌سرنویس نمونه فرض کنید قصد سفر دارید ولی گمان می‌زنید زمان جایگزینی لنت‌های خودرو فرا رسیده است. در این شرایط بس است با نگین سرویس تماس بگیرید تا کارشناسان در محل آماده شده و ضمن بررسی بخش‌های گوناگون خودرو، در چهره نیاز نسبت به جایگزینی لنت‌ها اقدام کنند.
همه این‌ها هنوز همه ماجرا نیست چراکه اگر کارشناسان نگین سرویس در بررسی‌های خود مشکلاتی را در خودرو ببینند که در محل قابل‌حل نیست، مراتب را به مالک جهت هماهنگی و دریافت نوبت از نمایندگیها آگاهی رسانی می‌کنند تا با حضور در نمایندگی نسبت به رفع دشوار اقدام شود. البته خودروهای نگین سرویس به‌خوبی تجهیز شده‌اند و بسیاری از سرویس‌های اولیه از دسته جایگزینی مایعات و فیلترهای خودرو، بازدید چرخ‌ها، بازدید و جایگزینی لنت‌های ترمز، بازدید سیستم گرمایشی و سرمایشی و بسیاری دیگر از امور را در محل انجام می‌دهند تا از این رو گمان مالکین از مدیریت زمان آسان باشد.

 

 

چگونه با نگین سرویس تماس بگیریم؟
برای بهره‌مندی از خدمات نگین سرویس می‌توانید یک ایمیل به آدرس VIPservice@neginkhodro.com ارسال کنید و یا با شماره تلفن ۷۵۰۴۳۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید. این شماره تلفن در سراسر کشور در دسترس مالکین محصولات وارداتی renault است و می‌توانند از این روش از خدمات نگین سرویس آگاه شده و زمان و محل درخواست خود را اعلام کنند.
نگین سرویس هم‌اکنون با بیش از ۴۵ دستگاه خودرو در سرتاسر کشور آماده خدمت‌رسانی به مالکین محصولات وارداتی renault است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وبسایت نگین خودرو به آدرس www.neginkhodro.com مراجعه نمایید.

 لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام