سایت جامع خودرو در ایران


» برندگان کمپین هیجان جام جهانی با مدیران خودرو شناسایی شدند ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶


مدیران خودرو همواره یکی از شرکت‌های خودروسازی است که به طور همیشگی با مشتریان خود در تعامل است و با اجرای مسابقات و کمپین‌های گیرا بن مشتری مداری را رعایت میکند که یکی از این کمپین‌ها هیجان جام جهانی با مدیران خودرو بود که از ۲۲ آذزماه تا ۲۲ دیماه برای خریداران ام‌وی‌ام ۳۱۵ اکسلنت اجرا شد.

به گزارش« تازه ها خودرو » ،  از این رو روزگذشته مراسم قرعه کشی ۳ برنده خوش‌بخت سفر به روسیه و ۱۵ سرویس ادواری یکساله  در حضور مدیران بزرگتر این شرکت و یاران رسانه برگزار شد که طی دم آقایان عبدالحسین اسمعیل‌زاده بافقی،مازیار فلاح دخت ناصرانی،حمیدرضا کیانی راد برنده بلیط سفر به روسیه شدند.
خودرو mvm ۳۱۵ اکسلنت با دگرگونی ها جدیدی که در آپشن های دم چهره گرفته بعنوان جدید ترین نسخه این مدل خودرو در حال آماده از سوی شرکت مدیران خودرو در حال عرضه است. نصب و تعبیه سیستم صوتی پیشه ایی Vifa  دانمارک بعنوان اصلی ترین تغییر این نسخه است. هستی روف رک و همچنین اضافه شدن چراغ‌های خوش آمدگویی در زیر درب های جلو از دیگر آپشن های اضافه شده به این فرآورده هستند.
شرکت مدیران خودرو همواره در تلاش بوده است با برگزاری برنامه ها مشتری محور و کمپین های تبلیغاتی انبوه وابستگی تنگاتنگی را با مشتریان خودرو پایدار کند و از نظرات گوناگون آنها در درازا به کارگیری محصولات خود با تازه ها شده و دربهبود محصولات و فرآیندهای پیوسته با مشتری کاربرد پیوسته نماید. شاید به جرات بتوان سال ۹۶ را یکی از درخشان ترین سال های شرکت مدیران خودرو در گستره تکاپو های مشتری محور نام برد. اجرای کمپین های گیرا گوناگون و دعوت از مشتریان برای حضور و همکاری در مدیریت این برنامه ها خود گواه این مسدله است. نقطه اتکایی همه این تکاپو ها نگاه مدیران خودرو به گویه کسب خوشنودی مشتریان و برپایی حسن شعف در به کارگیری محصولات و خدمات ارائه شده است.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام