سایت جامع خودرو در ایران


» راه اندازی مجهزترین انبار قطعات یدکی خودرو بدست نگین خودرو ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶


به گزارش« تازه ها خودرو » ، این روزها بسیاری از شرکت های خودروساز و واردکننده تمرکز زیادی را بر روی مسئله تامین قطعات کرده اند. هر چقدر هم که خدمات پس از فروش یک برند خوب و شایسته مشتریان باشد، ولی تا زمانی که قطعات باره نظر در زمان پسندیده به دست مشتری نرسد، نمی توان امتیاز کاملی را به خدمات پس از فروش دم شرکت داد. کمپانی های نو گیتی در سال های پسین کوشش دارند تا نیاز قطعات مشتریان را در کمتر از ۷۲ ساعت تامین کنند و با پرداخت به این مسئله توانستند تا امتیاز خود را در میان مشتریان و خوشنودی مندی دم ها افزایش دهند.

شرکت نگین خودرو به سرنویس نماینده رسمی renault فرانسه در ایران، چند وقتی است که به روزترین انبار قطعات یدکی خودروهای خود را در محدوده خیابان دماوند راه اندازی کرده است. این انبار در فضایی بالغ بر ۶ هزار متر ساخته شده و استانداردهای نو renault در دم دیده می شود.

انبار قطعات یدکی خودرو بدست نگین خودرو

انبار قطعات یدکی خودرو بدست نگین خودرو

وقتی وارد سوله اصلی انبار قطعات renault می شوید، گنجه های دسته بندی منظمی را با کد بندی های ویژه می بینید. این سوله از سه طبقه کامل و سه نیم طبقه تشکیل شده است. علاوه با راه پله ها و گرانکش های متحرک جابه جایی بار، دو بالابر در این گردآور پیمان دارد که نشان از بزرگی و عظمت دم است.

نگین خودرو تمام قطعات را از کمپانی renault و یکتا مرکزی تامین قطعات این کمپانی فرانسوی تامین می کند و وقتی به انبار این شرکت نگاه می کنید، خبری از قطعات متفرقه نیست.

وقتی قطعات با بسته بندی های اصلی renault به انبار نگین خودرو می آیند، برچسب تایید و گارانتی قطعات بر روی دم نصب می شود. اگر در هنگام حمل و بارگیری، تکه ای آسیب ببیند، برچست قرمز رنگی بر روی دم نصب می شود که تا به دست مشتریان و یکتا خدمات پس از فروش نرسد و در جایی مجزا انبارداری می شود.

انبار قطعات یدکی نگین خودرو

انبار قطعات یدکی نگین خودرو

انبار نگین خودرو بر پایه بازرسی های رسمی، می تواند به ۹۰ درصد نیاز مشتریان در لحظه پاسخ بدهد که در سنجش با نرخ سرویس دهی جهانی toyota با شماره ۸۶% ، عددی بی اندازه در گروه خودرویی است. این مسئله را زمانی می توان فهمید که بسته بندی موتورهای کامل، گیربکس ها، قطعات شاسی، بدنه، شیشه ها، درب ها و… به چهره جداسازی شده و با قواعد روز انبار داری در این مرکز پیمان دارد.

اگر در این میان مشتری تکه بخواهد که در انبار هستی نداشته باشد، بر پایه قواعد renault در چهره شناسایی دم تکه به سرنویس تکه بایسته، بدست DHL در کمتر از سه روز به ایران ارسال می شود و به دست مشتری می رسد.

نکته دلنشین دیگر انبار قطعات renault این است که شما می توانید بها جهانی تکه را جستجو نمایید و با استعلام بها از نگین خودرو، عددی همانند به ارزش یورویی را به دست آورید.

این روزها سبک تکاپو نگین خودرو و renault در تامین قطعات خودروهایشان به سبکی است که بازار متفرقه قطعات نمی تواند به پای این شرکت برسد و مشتریان برای خرید قطعات با بها پسندیده و اطمینان بیشتر، به سراغ نگین خودرو می آیند.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام