سایت جامع خودرو در ایران


» عملکرد نیرومند در بازار ایران کاهش فروش peugeot در انگلیس را جبران کرد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶


 عملکرد نیرومند در بازار ایران کاهش فروش peugeot در انگلیس را جبران کرد

شرکت خودروسازی peugeot citroen فرانسه اعلام کرد، میزان فروش خودروهایش در سال ۲۰۱۷ میلادی، در سایه رشد نیرومند فروش در خاورمیانه و آمریکای لاتین که مایه جبران بازار لاغر این شرکت در انگلیس و چین شده، افزایشی ۱۵.۴ درصدی داشته است.

شرکت خودروسازی peugeot citroen فرانسه اعلام کرد، میزان فروش خودروهایش در سال ۲۰۱۷ میلادی، در سایه رشد نیرومند فروش در خاورمیانه و آمریکای لاتین که مایه جبران بازار لاغر این شرکت در انگلیس و چین شده، افزایشی ۱۵٫۴ درصدی داشته است.

به گزارش تسنیم بر بنیاد این گزارش، شرکت peugeot سیترئون در سال گذشته میلادی ۳ میلیون و ۶۳۲ هزار و ۳۰۰ دستگاه خودرو در سراسر جهان به فروش رسانده و این نشان می دهد که این شرکت همانند رقیب هموطنش renault عملکردی نیرومند در سال ۲۰۱۷ داشته است.

پس از انتشار این گزارش، ارزش سهام شرکت peugeot citroen گواه رشد ۰٫۳ درصدی بود. peugeot citroen گفته، خودروهای بازرگانی سبک برند peugeot و citroen این شرکت در بازارهای بیگانه ای همانند خاورمیانه، آمریکای لاتین و آسیا رشدی قابل پروا داشته است.

ژان فیلیپ ایمپارات، مدیر شرکت peugeot در بیانیه ای اعلام کرد: «سال ۲۰۱۷ یک سال استثنایی بوده و رشد بی پیشینه فروش را برای شرکت peugeot به دنبال داشته است.» ایران به چهره ویژه یک بازار درخشان برای محصولات شرکت peugeot citroen در خاورمیانه بود، بازاری که این شرکت خودروسازی پس از لغو تحریم ها در سال ۲۰۱۶ به دم بازگشت.

میزان فروش شرکت peugeot citroen در چین کاهش داشته است.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام