سایت جامع خودرو در ایران


» پوتین صاحب خودروی ملی روسیه می‌شود ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶

پوتین صاحب خودروی ملی روسیه می‌شود

دسته بندی : اخبار عادی ، خودرو تاریخ : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶


به گزارش « تازه ها خودرو » به نقل از ریانووستی، دنیس مانتوروف وزیر صنعت و بازرگانی روسیه گفت: اواخر ماه فوریه تا اوایل ماه مارس امسال، ۱۶دستگاه خودروی جدید «کارتژ» تحویل مقامات بلند پایه روسیه می‌شود.

وی افزود: بودجه سرمایه گذاری شده در این پروژه ۱۲.۴ میلیارد روبل است. هدف از این پروژه کاربرد مقامات بلند پایه روسیه از  خودروهای ساخت تو یا درون به جای تولیدات بیگانه است.

به کارگیری خودرو برای سران کشورها نماد اعتبار دولت، تجسم فن آوری و قوت مهندسی نوآوری در این کشورها است، از این رو رهبران کشورهای پیشرفته ترجیح می دهند تا با خودرو های تولیدی کشور خود سفر کنند.

بعنوان نمونه رئیس جمهوری آمریکا از cadillac شماره یک، شهبانو انگلستان از بنتلی یا رولزرویز، نخست وزیر انگلستان از جگوار کاربرد می کنند، همچنین خودرو دولتی رئیس جمهوری فرانسه citroen است، خودرو صدراعظم آلمان audi، toyota خودرو رسمی نخست وزیر ژاپن است و رئیس جمهوری چک اشکودا و رئیس جمهوری ایتالیا از maserati کاربرد می کنند.

از سال ۱۹۴۸ میلادی رهبران شوروی از لیموزین ZIL/ZIS کاربرد می کردند، پس از فروپاشی شوروی بدلایل اقتصادی و فنی مقامات روسیه به خودروهای بیگانه روی آوردند.

هم اکنون خودروی رئیس جمهوری روسیه مرسدس اس ۶۰۰ گارد پولمن است، که بزودی به خودروی فرآوری تو یا درون در این کشور تغییر می کند.

پروژه طراحی خودرو برای مقامات کشوری روسیه”کارتژ” نام دارد که از سال ۲۰۱۳ میلادی تاکنون پیوسته دارد و طراحی خودروها  همگام با پیشرفت جهانی در زمینه فن آوری های نوین چهره گرفته است.

این پلتفرم چند گونه خودرو سواری لیموزین، مینی بوس و شاسی بلند را در بر می گیرد.

در برنامه فراگیر روسیه پیمان است تا این پلتفرم جدید خودرو علاوه بر کاربرد مقامات دولتی، به سرنویس خودرویی ملی و پیشرفته و نماد روسیه در پسندیدن همگی دلبستگی مندان و خریداران در سراسر جهان پیمان گیرد.

پوتین صاحب خودروی ملی روسیه می‌شود

پوتین صاحب خودروی ملی روسیه می‌شود

پوتین صاحب خودروی ملی روسیه می‌شود

پوتین صاحب خودروی ملی روسیه می‌شود

مرجع : ایسنا
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام