سایت جامع خودرو در ایران


» تسلا مدل ۳ مغلوب iNext می‌شود؟ ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶

تسلا مدل ۳ مغلوب iNext می‌شود؟

دسته بندی : خودرو تاریخ : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶


تسلا مدل 3 مغلوب iNext می‌شود؟

دم چه در نمایشگاه ماشین دیترویت حایز اهمیت بود، حضور نیرومند ب‌ام‌و با شناسایی خودروی الکتریکی iNext با نیرو پیمایش ۷۰۰ کیلومتر بود که سال ۲۰۲۱ به مرحله فروش خواهد رسید.
ولی در نشست سالانه سهامداران ب‌ام‌و که ماه مه گذشته تشکیل شد، گفتگو‌هایی درباره مدل iNext شد و برآورد‌های زده‌شده، سرگذشت یا داستان از این داشت که نیرو پیمایش این خودروی تمام‌الکتریکی بیش از ۴۸۰ کیلومتر است.
به گزارش خودرونویس، ب ام‌و نه پیشتر و نه اکنون سرنویس نکرده که این پیمایش بر پای بست چه استانداردهایی برآورد زده شده؛ چرا که سنجش این میزان هم بر پای بست استاندارد اروپایی هستی دارد و هم بر پایه استاندارد آمریکایی و یا حتی برخی از خودروسازها بر پای بست استانداردهای درونی خود را دارند.کانسپت iNext به راستی پیش‌نمایشی است ازکراس‌اوور لوکس سایزمتوسط آینده برند تازه‌زاده شده i ب‌ام‌و که پافشاری بر به کار گیری پیشرانه‌های الکتریکی و فناوری خودران دارد. برخورداری مدل iNext از قابلیت خودران سطح ۳ SAE این امکان را به خودرو می‌دهد که در بیشتر شرایط به‌چهره خودران جنبش کند. با این هستی ولی، قابلیت سطح ۳ راننده را ملزم به پیمان گیری در حالت آماده‌باش در هر لحظه می‌کند. یک سال پس، ب‌ام‌و این قابلیت را به سطح ۴ ارتقا خواهد داد که راننده می‌تواند با چشمان بسته و بدون درگیر بودن دست روی فرمان، تمام جاده را به‌طور ایمن طی کند. ب‌ام‌و همچنین یک حالت قدرتی با نام Boost Mode برای این مدل در نظر گرفته که نکات و راهنمایی‌هایی رانندگی در راستای ارائه بهتر نیرو و عملکرد را به راننده در شیشه ماشین نشان می‌دهد.

تسلا مدل 3 مغلوب iNext می‌شود؟

ب‌ام‌و iNext به طور سر راست با تسلا مدل Y، کراس‌اووری بر پایه مدل ۳ چشم وهمچشمی خواهد کرد که شناسایی دم اعلام شده ولی رونمایی از دم چهره نگرفته است. هر چند هر روز یک شناسایی و رونمایی جدید از خودروهای الکتریکی چهره می‌گیرد، ولی با پروا به خودروهای کنونی، iNext اکنون در طیف خودروهای الکتریکی با نیرو پیمایش بالا پیمان دارد. اگر iNext اکنون آماده عرضه بود، به‌راحتی‌ می‌توانست از تسلا مدل ۳ با توانایی پیمایش مسافت نزدیک به ۵۰۰ کیلومتری پیشی ‌ بگیرد، ضمن اینکه قابلیت خودران بهتری هم می‌توانست داشته باشد. تسلا قول برخورداری از فناوری خودران بهتری را در آینده داده است، ولی مشخص نیست که قابلیت سطح ۳ یا سطح ۴ چه زمانی دست یافتنی خواهند بود.
ب‌ام‌و همچنین از فرصت پیش‌آمده در کنفرانس مطبوعاتی نمایشگاه ماشین دیترویت ۲۰۱۸ برای شناسایی ب‌ام‌و کوپه i8 2019 کاربرد کرد. این خودروساز اواخر سال گذشته، روداستر i8 را رونمایی کرد و در همان زمان تمام جزییات کوپه i8 به روزشده را ارایه داد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام