سایت جامع خودرو در ایران


» فروش پانل‌های خورشیدی nissan به خانوارها ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶

فروش پانل‌های خورشیدی nissan به خانوارها

دسته بندی : اخبار ، الکتریکی ، خودرو ، نیسان تاریخ : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶


پس از تأسیس کمپانی جدید Energy Solar nissan درصدد فروش پانل‌های خورشیدی و باتری‌های اندوخته‌ای خانگی به خانوارهای بریتانیایی است.


این سیستم‌های ۶ پانلی که بها پایه ۳۸۸۱ پوندی دارند انرژی را از خورشید و از راه پانل‌های خورشیدی دریافت کرده و دم را در باتری‌های انتخابی xStorageHome اندوخته می‌کند. این فرمایش دستور می‌دهد تا انرژی خورشیدی در شب و یا در روزهای ابری که الکتریسیته کتری بدست پانل‌ها فرآوری می‌شود کاربرد شود. باتری‌ها همچنین می‌توانند انرژی پشتیبانی آنی را در زمان قطعی برق تأمین نمایند.


nissan می‌گوید خانوارهای بریتانیایی می‌توانند با به کارگیری این سرویس تا ۶۶ درصد در هزینه‌های برق مصرفی خود صرفه‌جویی نمایند. تنظیمات ۶ پانلی پایه بها ۳۸۸۱ پوندی داشته که دربرگیرنده مالیات هم بوده درحالی‌که اضافه شدن گردآور باتری xStorageHome مایه می‌شود بهای سیستم باره بحث به ۷۶۳۵ پوند برسد. خود باتری‌ها بها ۶۴۴۶ دلاری داشته و البته فروش محصولات گوناگون به زودی آغاز خواهد شد.


nissan گارانتی ۲۵ ساله برای باتری‌ها و گارانتی ۱۰ ساله برای سیستم‌های xStorage با باتری‌های جدید را ارائه می‌کند.


افرادی که خواهان تجربه کاملاً الکتریکی nissan هستند می‌توانند یک لیف الکتریکی را نیز بخرند و از انرژی خورشیدی هم در خودرو و هم در خانه لذت ببرند.


مدیر کمپانی nissan انرژی اروپا در خلال شناسایی این سیستم جدید گفته است:

بیش از ۸۸۰ هزار خانه بریتانیا پیشترً دارای پانل‌های خورشیدی بوده و خانوارها برتری‌های این سیستم‌ها از آنگونه کاهش هزینه‌ها را هر روز نگریستن می‌کنند.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام