سایت جامع خودرو در ایران


» پسینیان گردهمایی مهم خودرویی در سال ۹۶ ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶


به گزارش« آگاهی ها خودرو » ،  نمایشگاه خودرو اسپاهان از جهات زیادی با نمایشگاه‌های سال‌های پیش تفاوت دارد. نخستین تفاوت انجام هنگام به‌سرنویس نخستین گردهمایی خودرو‌های وارداتی پس از تصویب آیین‌نامه جدید واردات و دگرگونی ها شدید تعرفه‌هاست.دومین تفاوت دگرگونی ها در لیست شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه است.

چهاردهمین دوره نمایشگاه خودرو اسپاهان

چهاردهمین دوره نمایشگاه خودرو اسپاهان

برخی از شرکت‌ها برای نخستین‌بار در این نمایشگاه آماده شده‌اند. برخی دیگر پس از غیبت یک‌ساله بازگشته‌اند و برخی از آنها که پای ثابت این نمایشگاه بوده‌اند، امسال در این نمایشگاه حضور ندارند. ولی در‌نهایت باید گفت نمایشگاه خودرو امسال اسپاهان از تنوع خوبی برخوردار است.

در این نمایشگاه شرکت‌های ایران‌خودرو، سایپا، مدیران‌خودرو و کرمان‌موتور سیکلت با برند‌های جک، lifan و کارمانیا، hyundai، گروه بهمن با برندهای گریت‌وال، فاو و mazda، آرین‌موتور سیکلت با mitsubishi، peugeot Pars Khordro با ب‌ام‌و و درنهایت آرمان‌موتور سیکلت کویر با لوکسژن تازه‌وارد پرهیاهوی این روزهای بازار وارداتی‌ها آماده خواهند بود.

بر پایه گزارش‌ها لوکسژن، ب‌ام‌و، هاوال، جک و hyundai در این نمایشگاه خودروهای جدیدی را رونمایی خواهند کرد. روز نخست این نمایشگاه دربرگیرنده رونمایی‌ها خواهد بود ولی بی گمان پنج‌شنبه و آدینه شلوغ‌ترین روزهای کاری این نمایشگاه است.

نمایشگاه اسپاهان پس از نمایشگاه مشهد دومین گردهمایی پر‌بازدید در میان نمایشگاه‌های خودرو شهرستان است. شرکت‌های خودرویی به‌خصوص وارداتی‌ها که در نمایشگاه‌های خودرو امسال نتوانسته‌اند به‌انگیزه بسته‌بودن ثبت‌سفارش فروش قابل قبولی داشته باشند، امید زیادی دارند که در نمایشگاه اسپاهان بتوانند تا اندازه ای این ضررها را جبران کنند و شماری از خودروهای خود را به‌فروش برسانند.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام