سایت جامع خودرو در ایران


» خودروی برقی بخرید و ۸۰۰ یورو در سال صرفه‌جویی کنید! ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶


به گزارش تازه ها خودرو به نقل از تارنما express.co، خودروهای الکتریکی و هیبریدی در انگلستان روز جدید از محبوبیت بیشتری برخوردار می شوند که این فرمایش بخاطر دم است که دولتهای بسیاری همچون انگلستان، فرانسه، نروژ، اسپانیا، یونان، مکزیک، چین و هند از آنگونه پیشگامانی هستند که برآنند برای جلوگیری از آلودگی هوا، حفظ پیرامون زیست و کاهش دمای کره زمین، فرآوری و فروش خودروهای بنزینی و دیزلی را تا دهه ۲۰۳۰ و سرانجام تا دهه ۲۰۴۰ میلادی (نزدیک دو دهه آینده) بازداشته و متوقف اعلام کنند.

بسیاری از کشورهای جهان برآنند با هدف رویارویی با آلودگی هوا و کاهش میزان انتشار آلاینده‌ها و گازهای گلخانه‌ای و حفظ بیشتر پیرامون زیست، خودروهای تمام الکتریکی و برقی را به فرآوری انبوه برسانند.

افزایش روزافزون خودروهای برقی و محبوبیت کاربرد بیشتر از این خودروهای پاک مایه شده است شرکتهای خودروسازی در سراسر جهان به رقابتی تنگاتنگ پرداخته و هر یک از برنامه‌های خود برای طراحی و فرآوری خودروهایی بهتر و با توان پیمایش بیشتر رونمایی کنند.

موسسات پژوهشی و آماری با انتشار گزارشی اعلام کرده اند که به کارگیری خودروهای الکتریکی، هیبریدی، پلاگین هیبریدی و پیل سوختی در ژانویه امسال ۲۰۱۸ میلادی نسبت به مدت همانند خود در سال ۲۰۱۷، برابر ۲۳.۹ درصد رشد و افزایش داشته است که این آمار خود به روشنی نشان دهنده میزان پیشباز و محبوبیت رو به رشد خودروهای دوستدار پیرامون زیست و پاک است.

بهره این خودروهای پاک در امسال میلادی ۵.۵ درصد گزارش شده است این در حالیست که این شماره از سال ۲۰۱۶ به میزان ۱.۳ درصد رشد و افزایش یافته است.

نتایج تحقیقات و نظرسنجی های دیگری که در کشورهای اروپایی انجام گرفته است، حاکی از دم است که نظر و رویکرد شهروندان اروپایی نسبت به کاربرد و خرید خودروهای برقی و پاک بسیار مثبت تر از سالهای گذشته شده است. البته یکی از مهم ترین انگیزه ها این مساله دم است که زیرساخت های مربوطه نیز در این قاره سبز پیشرفت و گسترش چشمگیری داشته است.

تحقیقات و نظرسنجی های بنیاد آماری NewMotion نشان می دهد که بیش از ۶۰ درصد پاسخ دهندگان بر این باورند که به کارگیری خودروهای برقی و الکتریکی مایه خواهد شد سالانه نزدیک ۸۰۰ تا ۹۰۰ یورو در هزینه های زندگی شان صرفه جویی شود. همچنین ۶۲ درصد از شهروندان اروپایی ترجیح می دهند که خودروهای همگی برقی و الکتریکی کاربرد کنند این در حالیست که تنها ۳۰ درصد از آنها به خودروهای پلاگین هیبریدی دلبستگی‌مند هستند.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام