سایت جامع خودرو در ایران


» تایید ایمنی MVM 315 از سوی سازمان ملی استاندارد ایران و سازمان Applus+ IDIADA اسپانیا ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶


تایید ایمنی MVM ۳۱۵ از سوی سازمان ملی استاندارد ایران و سازمان Applus+ IDIADA اسپانیا

ایوار خودرو- شرکت مدیران خودرو با همکاری شرکت ملی استاندارد ایران ISIRI اقدام به انجام آزمایش ایمنی بر روی MVM ۳۱۵ نمود که نتایج دم باره تایید شرکت ملی استاندارد ایران، شرکت بازرسی کیفیت و سازمان اسپانیایی Applus+ IDIADA و موید ایمنی این خودرو بود.

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از روابط همگانی و به نقل از یکتا فنی مهندسی شرکت مدیران خودرو، در دیماه ۱۳۹۶ کارشناسان شرکت بازرسی کیفیت و شرکت ملی استاندارد ایران در محل کارخانه تولیدی محصولات مدیران خودرو در بم حضور یافتند و با گزینش یک خودرو ۳۱۵ بصورت تصادفی، دم را برای انجام آزمایش ها لازم به آزمایشگاه سازمان Applus+ IDIADA ارسال کردند تا با انجام مراحل یک آزمایش معین نتایج دم ثبت و ایمنی این خودرو بار دیگر باره ارزیابی پیمان گیرد. آزمایش برخورد پهلویی با سرنویس Side MDB و بر پایه استاندارد ECE R95 باره ارزیابی های گوناگون پیمان گرفت و کامیاب به گذراندن مراحل این آزمون گردید. تایید از نو ایمنی این خودرو که پیش‌تر در آزمایش‌های گوناگون و بررسی های سازمان ارزیابی کیفی و  استاندارد درونی بارها باره تایید پیمان گرفته بود نشان دهنده رعایت استانداردهای لازم برای فرآوری این فرآورده است، فرآیندی که همواره باره ارزیابی مدون پیمان می‌گیرد تا از فرآوری فرآورده با کیفیت و قابل اعتماد برای مشتریان اطمینان کامل حاصل شود.
این تاییدیه ایمنی بر بنیاد طرح جدید سازمان ملی استاندارد ایران ارائه می‌شود که در طی دم سازمان استاندارد دو خودروی پرفروش یک شرکت خودروساز از میان شرکت‌های خودروساز درونی به چهره تصادفی گزینش می‌کند و آنها را به مرکز ارزیابی ایمنی خودرو در اسپانیاApplus+ IDIADA می‌فرستد تا یک آزمایش برخورد به چهره تصادفی گزینش شود و خودرو در برابر چشمان تیم کارشناسی سازمان استاندارد ایران از نظر ایمنی باره ارزیابی پیمان بگیرد.
این شرکت برای نخستین بار در سال ۱۹۷۱ به سرنویس IDIADA (سازمان تحقیقات خودروی کاربردی) در دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا راه اندازی شد و پس ها بعنوان شرکتی مستقل به کار و جنبش خود پیوسته داد. کمپانی Applus+ IDIADA بزرگ‌ترین و فراگیر‌ترین مرکز خدمات مهندسی در سراسر اروپا برای ایمنی پرکار و غیر پرکار، نیروی برق، وسایل نقلیه الکتریکی و الکترونیک، NVH، تهویه دلنشین خودرو، دوام و قابلیت اطمینان آزمایش ایمنی، دوام و اطمینان‌پذیری خودرو، موتور سیکلت خودرو، قطعات خودرو و وسائل نقلیه است. این شرکت بزرگ خدمات مهندسی خودرو در ۲۳ کشور جهان شعبه و همچنین مراکز آزمایش خودرو دارد و به تازگی نیز یک مرکز آزمایش بزرگ را در کشور چین احداث کرده است.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام