سایت جامع خودرو در ایران


» جایگزینی ۵۰ هزار خودروی فرسوده در سال نخست اجرای طرح نوسازی ناوگان ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶


به گزارش آگاهی ها خودرو به نقل از مهر،محسن صالحی نیا در پنجمین همایش صنعت خودرو، با اشاره به اجرای طرح نوسازی ۲۰۲ هزار دستگاه خودرو سنگین فرسوده در کشور، گفت: در سال نخست ۵۰ هزار دستگاه خودروی جایگزین به متقاضیان ارایه می شود که این رقم برای سال دوم اجرای طرح ۷۰ تا ۸۰ هزار دستگاه و برای سال سوم ۸۰ تا ۹۰ هزار دستگاه پیش بینی شده است.

دستیار وزیر صنعت، معدن و بازرگانی افزود: در این طرح، نوسازی گونه ها کامیون، اتوبوس درون شهری و میان شهری، مینی بوس، میدل باس و کامیونت دلخواه پیمان گرفته است.

وی با اشاره به تشکیل کارگروهی در برگیرنده دستگاه های پیوسته با اجرای این طرح با محوریت سازمان گسترش و بازبینی وزارت صنعت، افزود: اجرای طرح نوسازی ناوگان فرسوده طی سال های آینده مایه گسترش صنعت تکه سازی خواهد شد و در همان سان قصد داریم همانند این طرح را در سطح محدودتر با دعوت از تکه سازان جهانی اجرا کنیم.

صالحی نیا با بیان اینکه طرح نوسازی ناوگان فرسوده طی ۳ تا ۴ سال اجرا خواهد شد، افزود: از خودررسازان، تکه سازان و شرکتهای مهندسی و طراحی برای همکاری در این طرح دعوت می کنیم.

وی پیوستگی داد: در این باره این طرح با به کارگیری منابع سیستم بانکی و همچنین منابع ارزی اجرا خواهد شد و از ارزانترین روش های تامین منابع ریالی و ارزی کاربرد خواهیم کرد.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام