سایت جامع خودرو در ایران


» ورود یک خودرو جدید زیر ۳۰ میلیون تومان به خط فرآوری سایپا ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶

ورود یک خودرو جدید زیر ۳۰ میلیون تومان به خط فرآوری سایپا

دسته بندی : خودرو تاریخ : چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶


ورود یک خودرو جدید زیر 30 میلیون تومان به خط فرآوری سایپا

مدیرعامل سایپا گفت: پیمان است این خودرو با سگمنت کمتر از ۳۰ میلیون تومان و با توافق شرکت renault وارد شود.
مدیرعامل سایپا از افزودن یک خودرو در کلاس A به محصولات جدید گروه خودروسازی خبرداد و گفت: پیمان است این خودرو با سگمنت کمتر از ۳۰ میلیون تومان و با توافق شرکت renault وارد شود.
به گزارش عصرایران، محسن جهرودی مدیرعامل سایپا در حاشیه پنجمین همایش فرامرزی خودرو گفت: قول می دهم گروه خودروسازی سایپا برای درونی سازی خودرو با فرآوری انبوه، با خودکفایی کمینه ۵۰ درصدی قطعات تولیدات خود را انجام دهد.
او افزود: در حال آماده تولیدات تکه سازان درونی در کلاس جهانی پیمان دارد، چرا که به شرکت های معتبری همچون renault و دیگر خودروسازان جهانی تکه می دهند. از این رو باید از گنجایش و پتانسیل تکه سازان درونی در کنار طرف های بیگانه پدافند کنیم.
جهرودی در پیوسته پافشاری کرد: سایپا با خودش پیمان کرده است که هر سال، از یک پلتفرم ایرانی رونمایی کند.
مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا در پاسخ به پرسشی مبنی بر« افزایش بهره تکه سازان در قراردادهای Iran KHodro و سایپا با شرکای بیگانه تا چه میزان به درستی تبدیل خواهد شد»، اظهار کرد: شاید ۲۰ سال گذشته بیان این مساله سخت بود. ولی اگر امروز در چرخه جهانی فرآوری قطعات پیمان گرفته ایم، به انگیزه سختگیری های ۲۰ سال گذشته است. امروز تکه سازان درونی از پتانسیل های خفته صادراتی برخوردارند،‌چرا که هم فهم فرآوری تکه مطابق با استاندارد جهانی و هم تجربه با دو خودروساز بزرگ کشو را در اختیا دارند.
جهرودی در پیوسته در پاسخ به پرسش خودروکار، مبنی بر زمان برونرفت Kia Pride از چرخه فرآوری تصریح کرد: در حال آماده گروه خودروسازی سایپا دارای ۴۸ هزار تن پرسنل و ۳۲۰ هزار تن کارمند غیرمستقیم است، از این رو نمی توان یک فرآورده را به چهره یک دفعه ای وارد و از صنعت بیرون کنیم. از این رو هر زمان بتوانیم خودرویی با کلاس A جایگزین کنیم، آگاهی رسانی می شود.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام