سایت جامع خودرو در ایران


» ۱۰ خودرو با کیفیت بازار کمتر از ۳۰۰ میلیون تومان را بشناسید ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷


10 خودرو با کیفیت بازار کمتر از 300 میلیون تومان را بشناسید
این روزها برخی شرکت ها از اطلاعات گزارش کیفی ISQI که بر مبنا نظر مالکان در شش ماهه نخست امسال تهیه شده است، برداشت های خود را برای فرآوری درونمایه دارند. در این میان برخی از محتوای اعلام شده از سوی شرکت ها، با اشتباهات غیر عمد و عمد ترکیب می شود و مایه شده تا مخاطبان هر بار به یک شکل برترین خودروها را بشناسند.

در این بخش گزارش ISQI به چهره تحلیلی پیمان گرفته و مبنا اسب بخار، رعایت ملاک عرضه خودروها با مدل ۲۰۱۷ و بها کمتر از ۳۰۰ میلیون تومان است. اگر پیمان باشد مدل ۲۰۱۸ را به تنهایی لحاظ کنیم، بدیهی است که بسیاری از خودروها از لیست بیرون می شوند و اگر پیمان باشد سنجه کمتر از ۳۰۰ میلیون تومان را بدون به دیده داشتن مدل وارد جدول کنیم، باز هم می بینیم که جدولی ناقص و موقتی خواهیم داشت. لذا با پروا به گزارش شش ماهه نخست امسال و همچنین عرضه خودروها با مدل ۲۰۱۷ در هنگام تاریخ، سنجه ۲۰۱۷ و کمتر از ۳۰۰ میلیون تومان را رعایت کرده ایم. در این بحث واپسین بها پایه برای خودروهای ۲۰۱۷، حتی پس از تغییر تعرفه ها گزینش شده است.

رتبه نخست toyota پریوس
toyota پریوس به سرنویس یک خودرو هیبریدی و دوست داشتنی در بازار جهانی، بیشترین امتیاز کیفی را از نگاه مالکان به خود برگزیدن داده است و ۸۴۲ امتیاز در بازار کمتر از ۳۰۰ میلیون تومان نخست شده است. این خودرو به چهره رسمی بدست ایرتویا به بازار عرضه می شود.

رتبه دوم دی اس۶
دی اس۶ به سرنویس یک خودرو پرمیوم فرانسوی و کراس اوور تک دیفرانسیل در جایگاه دوم پیمان گرفته و توانسته است تا ۸۴۰ امتیاز به سرنویس دومین خودرو برتر کیفی در بازار کمتر از ۳۰۰ میلیون تومان باشد. این خودرو از سوی آرین موتور سیکلت تابان به بازار کشور عرضه می شود.

رتبه سوم toyota C-HR
toyota C-HR به سرنویس یک کراس اوور تازه و جمع و جور با امتیار ۸۲۷ به سرنویس سومین خودرو کیفی کمتر از ۳۰۰ میلیون تومان شناخته می شود. این کراس اوور ژاپنی در نسخه های هیبریدی و بنزینی توربو به بازار کشور عرضه شده و توانسته تا قشر ویژه پسند را به واسطه اعتبار و کیفیت برند به سمت خود بکشاند. C-HR به چهره رسمی از سوی ایرتویا به بازار ایران می آید.

رتبه چهارم nissan ایکس تریل
nissan ایکس تریل هم به سرنویس یک کراس اوور میانه ژاپنی توانسته تا با امتیاز ۸۰۵ نیز به سرنویس چهارمین خودرو کیفی رده قیمتی کمتر از ۳۰۰ میلیون تومان از نگاه مالکان شناخته شود. این خودرو فروش خوبی را در بازار کشور داشته و در حال آماده از سوی شرکت جهان نوین آریا به چهره رسمی وارد کشور می شود.

رتبه پنجم mitsubishi اوتلندر
mitsubishi اوتلندر تنها با دوگانگی یک امتیاز در جایگاه بعدی ایکس تریل پیمان دارد. این کراس اوور میانه ژاپنی با ۸۰۴ امتیاز در جایگاه پنجم پیمان گرفته و توانسته فروش خوبی را در بازار کشور در تیپ های ۳ و ۵ داشته باشد. به تازگی نسخه پلاگین هیبرید این خودرو نیز به بازار شناسایی شده و بها ۳۱۷ میلیون تومان را با مدل ۲۰۱۸ به خود برگزیدن داده است. اوتلندر به سرنویس خودرو وارداتی شرکت آرین موتور سیکلت پویا شناخته می شود.

رتبه ششم kia اپتیما
اپتیما به سرنویس یک سدان دوست داشتنی در بازار کشور شناخته می شود که این روزها به خاطر عملکرد ناتوان اطلس خودرو جایگاه نخست فروش را از داده و این مقام را به renault تلیسمان سپرده است. ولی مالکان اپتیما همچنان خوشنودی بیشتری از مالکان تلیسمان دارند و به این خودرو امتیاز ۸۰۳ را داده اند. اپیتما به سرنویس ششمین خودرو کیفی از نگاه مالکان در رده قیمتی کمتر از ۳۰۰ میلیون تومان شناخته می شود. در حال آماده اطلس خودرو فرمان عرضه این سدان نیمه لوکس را به بازار دارد.

رتبه هفتم toyota راو۴ و nissan جوک اسپرت
از نگاه مالکان، toyota راو۴ و nissan جوک اسپرت خودروهای خوبی هستند و هر دو توانسته اند با امتیار ۷۹۶ در جایگاه هفتم خودروهای کیفی کمتر از ۳۰۰ میلیون تومان پیمان بگیرند. راو۴ همچنان از سوی ایرتویا به بازار عرضه می شود و جوک اسپرت هم به سرنویس یک کراس اوور چابک در لیست محصولات جهان نوین آریا پیمان دارد.

رتبه هشتم renault کولئوس
این روزها renault کولئوس نگین خودرو فروش بالایی را به خود برگزیدن داده است و بردباری می دهند تا در آینده نزدیک در جایگاه پرفروشترین کراس اوورهای بازار کشور پیمان بگیرد. این خودرو از نگاه مالکان توانسته امتیاز ۷۹۴ را به دست آورد در جایگاه هشتم پیمان گیرد.

رتبه نهم renault تلیسمان
تلیسمان به سرنویس پرفروش ترین سدان نیمه لوکس بازار ایران شناخته می شود. همچنین در این مدت پرفروش ترین سدان وارداتی هم بوده است. این خودرو با امتیاز ۷۹۳ به سرنویس نهمین خودرو کیفی در رده قیمتی کمتر از ۳۰۰ میلیون تومان پیمان دارد. این سدان بدست نگین خودرو به بازار عرضه می شود.

رتبه دهم mitsubishi لنسر و ASX
دو فرزند mitsubishi در بازار ایران، توانسته اند تا از نگاه مالکان هر دو در یک جایگاه پیمان گیرند و با امتیاز ۷۸۸ به سرنویس دهمین خودروهای کیفی کمتر از ۳۰۰ میلیون تومان بازار شناخته شوند. این خودرو بدست شرکت آرین موتور سیکلت پویا به بازار عرضه می شوند و توانسته اند تا مشتریان خود را پیدا کنند.

گروه مستند اسب بخارلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام