سایت جامع خودرو در ایران


» اعلام شرایط جدید پیش فروش ساندرو استپ وی ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷


به گزارش « تازه ها خودرو » ، رضا سبکروح- قائم مقام معاونت بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا با اعلام این تازه ها گفت: با پروا به پیشباز هموطنان ارجمند و درخواست های مکرر محصولات Pars Khordro پیش فروش اینترنتی ساندرو استپ وی روز چهارشنبه دوم اسفند ماه سر ساعت ۱۰ بامداد چهره خواهد گرفت.

وی درباره شرایط فروش و شیوه پیش پرداخت افزود: در این دوره از پیش فروش استپ وی, برای مدل اتومات ۲۷میلیون تومان و برای مدل دستی ۲۴میلیون تومان، با سررسید تحویل مهر و آبان سال آینده در نظر گرفته شده است.
قائم مقام معاونت بازاریابی و فروش گروه خودرو سازی سایپا با بیان این مطلب که محدودیت کد ملی با هدف پخش دادگرانه همانند دوره های پیش اجرا خواهد شد تصریح کرد: در این طرح سود همکاری و سود انصراف به چهره سالانه و به ترتیب ۱۵ و ۱۲ درصد در نظر گرفته شده و امکان نام نویسی، تنها برای مشتریانی فراهم خواهد بود که تاکنون کامیاب به نام نویسی این خودرو نشده اند.
وی یادآوری کرد: هموطنان گرامی می توانند با مراجعه به تارنما گروه خودروسازی سایپا به آدرس www.saipacorp.comو یا نمایندگی های مجاز گروه سایپا در سراسر کشور اقدام به نام نویسی کنند.




لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.



آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام