سایت جامع خودرو در ایران


» سامانه های نوین درخواست خدمات یاری رسانی خودرو سایپا راه اندازی شد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷


مدیر مهندسی سیستم ها و آی تی اطلاعات شرکت امدادخودرو سایپا از راه اندازی سامانه های آنلاین و برقراری بستگی سر راست این شرکت تازه ها داد و گفت: در لحظه و بدون واسطه با مشتری را تحولی ارزشمند دانست و گفت: این سامانه قدمی بزرگ در بهبود کیفیت خدمات ، افزایش خوشنودی و جلب اطمینان خاطر مشتریان ارجمند می باشد که پژوهنده یا پژوهشگر و اجرایی شد .

به گزارش « تازه ها خودرو » ، سعید شرقی با بیان مطلب فوق افزود: مدیریت مهندسی سیستمها و آی تی اطلاعات با الگوبرداری از شرکت های کامیاب و همچنین شناسائی و جاری سازی آی تی های روز جهان از قبیل مدیریت ناوگان با AVL و اپلیکیشن موبایل مشتری و امدادگران کامیاب شد علاوه بر مدیریت هزینه ها، چرخه پاسخ به درخواست ها را نیز بهبود بخشد.

وی تصریح کرد: در این سامانه امکان ثبت درخواست خدمت امدادی مکانیزه بدست مشتری از راه IVR096550 با ارسال پیامک در بر گیرنده لینک اینترنتی برای مشتری آماده شده و بدین وسیله پسینیان اطلاعات و موقعیت جغرافیائی آنان نیز هرچه زودتر و با دقت بالا دریافت می شود. همچنین گسیل هوشمند نزدیکترین یکتا امدادی به محل همزمان با آگاهی رسانی تصویر و مشخصات یاری رسان گسیل شده و نمایش موقعیت لحظه ای بر روی نقشه با هدف جلب اطمینان هموطنان در نظر گرفته شده است.

شرقی با پافشاری بر اجرای نظرسنجی آنلاین بی درنگ پس از سپریدن زمان ارائه خدمت گفت: با تحلیل نتایج حاصله از نظر سنجی ها و اجرای اقدامات اصلاحی در همان روز؛ در ارائه آموزش و بهبود شیوه برخورد امدادگران، بواسطه این سامانه یکی از مهمترین اهداف شرکت پژوهنده یا پژوهشگر شده است.

در پایان یادآوری می شود برای حفظ اعتبار برند  آگاهی رسانی مکانیزه فاکتور و کلیه پیشینه خدماتی خودرو و اشتراک به مشتریان با هدف جلوگیری از هرگونه سواستفاده، شدنی شد.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام